Dagmara Kaźmierska (51 l.) chętnie pokazuje swoje codzienne perypetie w programie „Królowe życia”. Celebrytka nie ukrywa swojej przeszłości, która miała kryminalne powiązania – jak mówi, te czasy ma już za sobą. Jest jednak jedna rzecz, którą Dagmara trzyma dla siebie. Kobieta niechętnie zdradza szczegóły z życia prywatnego, a fani czekają aż w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Wszystko wskazuje na to, że taka osoba pojawiła się na horyzoncie.

Dagmara z „Królowych Życia” pokazała co je na śniadanie. Posiłek jednak mało królewski!

Dagmara z „Królowych życia” z tajemniczym mężczyzną

Dagmara podbiła serca widzów występując w programie „Królowe życia” na antenie TTV. Kobieta sympatię fanów zaskarbiła sobie ciętym językiem i dużą dawką temperamentu. To jej szalone pomysły ożywiają ten program.

Kaźmierka samotnie wychowuje pełnoletniego syna Conana. Fani od dłuższego czasu próbowali wypytać celebrytkę w komentarzach, czy w jej życiu nie pojawił się ktoś wyjątkowy. Dagmara długo unikała odpowiedzi, nie chciała komentować całej sprawy, ale… wszystko wskazuje na to, że celebrytka poznała kogoś.

Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi, którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie, ale jak to mówią NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ – podpisała zdjęcie celebrytka

Fani w sekcji komentarzy nie kryli podniecenia, z powodu pojawienia się na profilu Dagmary innego mężczyzny niż jej syn, czy  najlepszy przyjaciel Jacek, z którym często występuje w programie. Natychmiast pojawiły się gratulacje i życzenia powodzenia.

Nieznany młody człowiek, aby okazał się być dla pani prawdziwa miłością a nie tylko chwilową.

Miłość najważniejsza a wiek to tylko liczba.

Nie wszystkim spodobało się najnowsze zdjęcie na profilu celebrytki z nieznajomym mężczyzną.

Only Jacuś przy Pani boku – napisała jedna z fanek

Dagmara Kaźmierska z nowym partnerem na Instagramie:

Fani, którzy są z Dagmarą od dłuższego czasu dokopali się do informacji, która mówi – że Dagmara i tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia przyjaźnią się od wielu lat. Przyjaciel celebrytki podobno jest w związku z kobietą, która również koleguje się z Kaźmierską.

Mamy nadzieję, że gdy królowa życia pozna tego jedynego, podzieli się swoim szczęściem z fanami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dagmara „Królowa życia” o krok od tragedii. Ledwo, co przeżyła

SZOK! Gwiazda popularnego reality show może już NIGDY nie wstać z wózka inwalidzkiego

SZOK! Syn Dagmary z Królowych Życia ZDRADZIŁ, co chce dostać w prezencie na 18 urodziny