Choć jeszcze niedawno widzowie mieli okazję kibicować Dagmarze Kaźmierskiej w jej zmaganiach na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, a celebrytka mimo ograniczonych możliwości tanecznych przechodziła do kolejnych etapów, wszystko zakończyło się z hukiem, gdy z dnia na dzień ogłosiła swoje odejście z programu w związku z pogarszającym się stanem zdrowia. Krótko po jej oświadczeniu w sieci wybuchła prawdziwa afera, gdy ujawniono zeznania byłych pracownic agencji towarzyskiej Kaźmierskiej, które rzekomo były bite, gnębione i poniżane przez Dagmarę, a jedna z nich miała nawet zostać zgwałcona na zlecenie sutenerki.

Były policjant ujawnia szokujące informacje o Kaźmierskiej: „Mogła czuć się jak królowa Kłodzka”

Przez media przetoczyła się ogromna burza, a największa krytyka spadła na stację Polsat, która zaprosiła Kaźmierską do „Tańca z Gwiazdami” wiedząc o jej kryminalnej przeszłości. Pomimo wzburzenia widzów i internautów, stacja wystosowała spodziewanych oficjalnych przeprosin i zamiast tego „po cichu” zaczęła usuwać programy z Kaźmierską. Jednocześnie w ostatnich odcinkach „TZG” zabroniono dziennikarzom zadawać pytania dotyczące gwiazdy „Królowych życia”. Na koniec w sprawie zabrał głos rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk:

Jeśli dziennikarze chcą pisać o Dagmarze Kaźmierskiej, to mogą to robić i nikt im tego nie zabrania. My nie mamy już na naszych antenach programów o Dagmarze Kaźmierskiej, a jeśli inne media chcą ją nadal promować, to oczywiście jest to ich decyzja – wyjaśnił w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Dagmara Kaźmierska opublikowała NOWE OŚWIADCZENIE! „Nie byłam zwyrodnialcem”

Reżyser „Tańca z Gwiazdami” o Dagmarze Kaźmierskiej

Teraz milczenie zdecydował się przerwać reżyser „Tańca z Gwiazdami” Wojciech Iwański. W rozmowie z „Faktem” wyznał, że… nie żałuje udziału Dagmary Kaźmierskiej w „TZG”:

Nie żałuję, bo ja uważam, że ona spełniła w tym programie swoją rolę. Ma swoją widownię i nie można tak mówić, żeby czegokolwiek żałować. Dagmara jest osobą, która potrafi rozruszać towarzystwo. Oczywiście nie chcę oceniać przeszłości. Można powiedzieć tak: wszyscy wiedzieli, kim jest Dagmara. Zgodziliśmy się i Dagmara wystąpiła w programie. Może nie tańczyła najlepiej, ale miała inne zalety. I to jest bardzo ważne – podkreślił.

Roksana Węgiel jako jedyna BRONI Dagmary Kaźmierskiej?! „Ma naprawdę dobre serce”

pasekkozak

Dlaczego Dagmara Kaźmierska jest wciąż w "Tańcu z gwiazdami"? 

Dlaczego Dagmara Kaźmierska jest wciąż w „Tańcu z gwiazdami”?

Na zdj.: Dagmara Kaźmierska, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska o problemach z nogami i o TzG. Zatańczy z Hakielem? (CAŁY WYWIAD)