Dakota Johnson (29 l.) zyskała ogromną popularność po tym, jak zagrała główną rolę Anastasii Steele w „50 Twarzach Greya”. Jej znakiem charakterystycznym był uśmiech – aktorka miała szparę między zębami. Na ostatnich zdjęciach było widać, że się jej pozbyła, co bardzo nie spodobało się fanom. Uznali, że straciła cały urok. Okazuje się jednak, że Dakota wcale nie poprawiła swojego zgryzu specjalnie, żeby pozbyć się luki.

Dakota Johnson bez luki w zębach. Fani są zrozpaczeni!

Dakota Johnson – dlaczego nie ma już przerwy między zębami ?

Dakota była gościem w programie Jimmy’iego Fallona. Tam powiedziała, że bawi ją poruszenie wokół jej nowego uśmiechu. Wyjaśniła, dlaczego nie ma już przerwy między zębami.

Noszę aparat retencyjny, odkąd skończyłam 13 lat, i po prostu był przymocowany do moich zębów. Ostatnio miałam wiele problemów z szyją, więc moja ortodontka zdecydowała, że ​​dobrym pomysłem będzie zdjęcie go i sprawdzenie, czy moja szczęka się rozszerzyła. Pomogło mi to i moja luka zniknęła sama. Mi też bardzo mi przykro z tego powodu. Też jestem smutna przez mojego ząbka. Dlatego naprawdę doceniłabym trochę prywatności w tym czasie. Musiałam poradzić sobie z zupełnie nowymi problemami, jak utknięcie jedzenia między zębami, bo wcześniej się po prostu prześlizgiwało.

Dakota Johnson

Aktorka dodała również, że jej przerwa między zębami może jeszcze wrócić.

Dakota nie spodziewała się chyba, że nowy uśmiech wywoła tyle emocji…

ZOBACZ TEŻ:

Wiemy, dlaczego Dakota Johnson ROZSTAŁA się z Chrisem Martinem

Dakota Jonhson wygląda kiepsko. Co się z nią dzieje? (ZDJĘCIA)

Biedna Dakota? Musiała spędzić święta z BYŁĄ żoną Chrisa Martina

Dakota Johnson fot. The Image Direct

Dakota Johnson fot. The Image Direct