Dakota Johnson (29 l.) jest jedną z gwiazd, które nie wytrzymały presji i zrobiły sobie nowe zęby. Aktorka zazwyczaj uśmiechała się „półgębkiem”, a na czerwonych dywanach wolała pozować z zamkniętą buzią. Mimo wszystko przerwa między zębami (zwana diastemą) była jej znakiem charakterystycznym. Fani wprost uwielbiali jej nieidealny uśmiech.

ZĘBY polskich gwiazd [QUIZ]

Dakota Johnson bez diastemy – aktorka zrobiła sobie Hollywoodzki uśmiech

Równe jak od linijki i białe niczym śnieg zęby są znakiem rozpoznawczym gwiazdorów z Hollywood. Na próżno szukać tam, kogoś kto nie miał wykonywanych licówek czy innych zabiegów stomatologicznych mających na celu sprawić, że można „oślepić” blaskiem swoich. Do ich grona dołączyła aktorka „50 twarzy Greya” , Dakota Johnson. Wiele osób twierdziło, że Dakota ze swoim uśmiechem wygląda niesamowicie sexy. To jest już przeszłość. Na zdjęciach gwiazda prezentuje szeroki uśmiech z idealnymi rzędami równych zębów – z pewnością widać, że nabrała pewności siebie i polubiła swój nowy uśmiech.

Właśnie dowiedziałem się, że Dakota Johnson naprawiła lukę między zębami i jestem trochę smutna, ponieważ to był jej znak rozpoznawalny, ale jeśli to poprawi jej samopoczucie, jestem gotowa – napisał użytkownik na Twitterze wraz z zdjęciem nowego wizerunku Dakoty uśmiechającej się zębami – bez przerwy !!

Dakota Johnson

Fot. Forum.

Jak się Wam teraz podoba Dakota Johnson?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dakota Johnson zrobiła sobie LICÓWKI (ZDJĘCIA)

TE gwiazdy miały TRAGICZNE zęby!

Dakota Johanson