Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Twojego Stylu Danuta Stenka wspominała z lekką zgrozą czas, gdy jej młodsza córka, Wiktoria, weszła w okres nastoletniego buntu.

Mama zamartwiała się, bo dziewczyna stanowiła podręcznikowy przykład braku tolerancji dla reguł i ograniczeń:

Paulina, 19-latka, nie pije, nie pali, rzadko się maluje – dodaje. A Wiktoria od dziecka a to podpijała dorosłym kawę, a to cichaczem zanurzała język w winie. Jako przedszkolak trzymała ołówek w ustach i udawała, że pali papierosa. (…) Wczoraj na jej biurku stało z sześć lakierów do paznokci. Skomentowałam to z uśmiechem: „O, ile pomocy naukowych!” – opowiadała Stenka (cały artykuł przeczytacie tutaj).

Najwyraźniej bunt nastolatki został już opanowany, bo Wiktoria coraz częściej pokazuje się u boku mamy. Niedawno aktorka wyznała, że jej młodsza córka jest jej osobistą stylistką – pomaga wybierać ubrania i dodatki na wyjście, doradza w sprawach fryzury i makijażu.

Jak widać takie porozumienie służy obu paniom – Danuta Stenka ma córkę przy sobie i pozwala się jej „wyszaleć” na show-biznesowych salonach, a Wiktoria bawi się świetnie i nie musi udowadniać, że jest dorosła.

Najnowsze zdjęcia mamy i córki zostały zrobione w czasie pokazu kolekcji Joanny Klimas.

Danuta Stenka opanowała bunt u córki Wiktorii? (FOTO)

Danuta Stenka opanowała bunt u córki Wiktorii? (FOTO)

Danuta Stenka opanowała bunt u córki Wiktorii? (FOTO)