Joanna Opozda w ostatnich latach nie miała łatwego życia. Najpierw zagrożona ciąża z wieloma komplikacjami, potem głośna awantura z ojcem, Dariuszem Opozdą, podczas której użył broni palnej, kiedy Antek Królikowski przyszedł po rzeczy teściowej. A chwilę później okazało się, że mąż ją zdradza z sąsiadką prawniczką.

Joanna Opozda potwierdza związek z 10 lat młodszym studentem? Zobaczcie jakie wstawiła nagranie

Joanna Opozda spotkała się w sądzie z Dariuszem Opozdą

Niestety potem także pojawiał się w mediach temat ojca aktorki. Joanna oskarżyła go o wyjawienie mediom daty chrztu jej syna, przez co musiała odwoływać uroczystość. Wówczas pojawiły się w mediach zdjęcia, jak Królikowski z mamą stoją pod kościołem i czekają na chrzest Vincenta.

Jednak w ostatnim czasie wydawało się, że w końcu aktorka zaznała spokoju i może cieszyć się macierzyństwem. Jednak nic z tego. Teraz „Super Express” poinformował, że Dariusz Opozda miał podać córkę do sądu o zniesławienie.

Zgodnie z kodeksem grozi za to grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności aż do roku. Ojciec Opozdy domaga się od niej jednak tylko publicznych przeprosin i wyjaśnienia sprawy – czytamy na łamach „SE”.

Dariusz Opozda jednak odbierze Joannie Opoździe mieszkanie?! Grozi jej nawet wydziedziczenie

Osoba z otoczenia rodziny Opozdy twierdzi, że Dariusz Opozda nie dostał zaproszenia na chrzest od Antoniego, a nawet gdyby dostał, to nie mógłby się pojawić:

Nie było żadnego zaproszenia od Antka, to kłamstwo. Nawet gdyby chciał, Darek nie mógłby pojawić się na chrzcie, bo jego stan zdrowia był i jest bardzo zły. Nie może pogodzić się z tym, że jego córka chciała zrobić z niego bandytę w oczach innych – mówi osoba z otoczenia rodziny aktorki dla „SE”.

Joanna Opozda szokuje nowym wyznaniem o Antku i Izabeli! „Wymyślili sobie w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”

Joanna nie mogła dłużej milczeć. Dziś na swoim Instagramie zabrała głos, aby uciąć wszelkie spekulacje. Potwierdziła, że pierwsza rozprawa w sądzie już się odbyła i podkreśliła, że to ona wytoczyła ojcu sprawę w sądzie w 2023 roku i ją wygrała.

Człowiek ten, który niestety jest moim biologicznym ojcem, wielokrotnie pokazał w moim życiu swoją ‚odpowiedzialność’ w stosunku do mnie czy mojej mamy. Całość spina użycie przez niego broni palnej w głośnym medialnie incydencie. Po licznych wypowiedziach na mój temat tego człowieka zostałam zmuszona do wejścia z nim na drogę prawną celem pohamowania rozpowszechniania informacji, m.in. na temat mojego życia. Informacji i opinii, jakich żaden odpowiedzialny i dojrzały człowiek-ojciec nigdy by nie rozpowszechniał. Stało się jednak inaczej. W związku z tym wygrałam sprawę sądową, która skończyła się w kwietniu 2023 wyrokiem zakazującym temu człowiekowi rozpowszechniania kłamstw na mój temat – pisze Joanna Opozda.

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak