Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.) wzięła udział w najnowszej sesji dla magazynu VIVA!.

Zobacz też: Wow! Metamorfoza Małgorzaty Rozenek robi wrażenie?

Z tego względu umieściła na swoim Instagramie film, który przedstawiał najlepsze ujęcia z sesji zdjęciowej dla tego czasopisma.

To, co ujęło Internautów to fakt, że na niektórych fragmentach produkcji, celebrytka jest półnaga.

Dodatkowo prezenterka wywołała dyskusję na swoim Instagramie, ponieważ na fotografiach ma domalowane tatuaże.

Nie spodobało się to jednej z Internautek, która zarzuciła celebrytce „hipokryzję”. Choć komentarze krytyczne Małgosi zostały usunięte, to „fanka” dalej pytała na profilu:

To nie hejt ale nasuwa mi sie jedno pytanie, co z BYCIEM DAMĄ? Czy to tylko była telewizyjna kreacja? Bo dziewczyny w programie były non stop upominanie ale tutaj namalowanie sobie sztucznych tatuaży specjalnie do zdjec – to chyba jeszcze gorsze – i pokazywanie dupska jest ok? (*wszystkie cytaty w pisowni oryginalnej – przyp. red.)

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiększają rodzinę?!

Oraz:

widze juz ze moje komentarze sa usuwane, no wiec sie powtórzę. Jaka roznice mam widziec? Tatuaże identyczne jak u dziewczyn – popisane ręce i nogi. I jasne ze tutaj bedzie to wszystko ładnej wygladac bo podkolorowane i ponaciągane ale jednak gola dupa to tylko gola dupa i nic innego z tego nie bedzie, wiec moze podaj mi roznice których nie widze. Chodzi o to ze jest zapakowane w ładny ale i pewnie kosztujący kilkadziesiąt tysięcy, jesli nie wiecej produkt sesji zdjęciowej? No sory ale u tych lasek tez by to tak wygladalo gdyby tylko miały do dyspozycji kase i cały sztab specjalistów za soba 😉

Inne osoby odpowiedziały na zaczepki Internautki w ten sposób:

😍😍😍 amazing .. Szkoda tylko ze kobieta widzac inna piekna kobiete nie zauwaza jej uroku a wyszukuje wad by poczuc sie lepiej. Faceci tego nie maja 😕 to tak w odniesieniu do tych krytycznych komentarzy.

nie podoba Ci sie nie oglądaj , nie komentuj , proste 😀nie szkoda Ci czasu na pisanie zbędnych komentarzy ?

Zobacz też: MAŁGORZATA ROZENEK W STYLIZACJI, KTÓRĄ TEŻ BĘDZIESZ CHCIAŁA MIEĆ (FOTO)

A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? Czy naprawdę jest się o co przyczepić?