Jack Nicholson 22 kwietnia skończył 86 lat! Aktor, który zniknął z czerwonych dywanów kilka lat temu, ostatnio pojawia się w mediach. Nic dziwnego! Jack Nicholson to chodząca legenda i „skarb” Hollywood. Tym razem gwiazdor bawił się doskonale z synem Ryanem na meczu Los Angeles Lakers z Memphis Grizzlies.

Syna Jacka Nicholsona spotyka się ze znaną influencerką

Trzykrotny zdobywca Oscara wyglądał fantastycznie i uśmiechał się z pierwszego rzędu na meczu koszykówki. Aktor znany jest z bycia wielkim kibicem drużyny Los Angeles, której karnet na wszystkie mecze posiada oa 1970 roku. Jego piątkowy „występ” na parkiecie był pierwszym od października 2022.

W ostatnich latach pojawiły się narastające obawy dotyczące zdrowia aktora, przyjaciele donosili nawet, że „żyje jak odludek” i że martwią się o jego samotniczy styl życia.

Jack Nicholson w świetnej formie

Aktor uśmiechał się od ucha do ucha, gdy co chwilę podchodzili do niego reporterzy, dziennikarze, zawodnicy czy inne gwiazdy obecne na meczu.

Nieślubna córka Jacka Nicholsona przerywa milczenie

Jack Nicholson, jako wytrawny kibic na szyi miał lornetkę, a jako dodatek miał parę nieodzownych czarnych okularów przeciwsłonecznych, które zdjął po rozpoczęciu gry. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy afirmujących jego POWRÓT do życia.

My też się cieszymy! Zdrowia i sił witalnych!