Keanu Reeves (58 l.) pojawił się na scenie z gitarą ku uciesze wielkich tłumów. Aktor i jak się okazuje również zdolny muzyk, ponownie połączył siły ze swoim grunge-rockowym zespołem Dogstar, aby dać swój pierwszy koncert od ponad 20 lat. Do tego wyjątkowego wydarzenia doszło na festiwalu muzycznym .

Keanu Reeves całuje się z ukochaną na czerwonym dywanie

Zespół Dogstar z Keanu Reevesem jako gitarzystą i frontmanem powstał w 1991 roku i wydał 2 albumy studyjne, zanim band poinformował fanów o rozpadzie w 2002 roku.

Keanu grający na gitarze basowej pojawił się na scenie w towarzystwie Breta Domrose’a i Roberta Mailhouse’a. Pierwszy od dwóch dekad koncert ro znak, że powstaje 3. album zespołu Dogstar.

Keanu Reeves z gitarą basową

W poście na Instagramie, udostępnionym w zeszłym tygodniu Dogstar napisał, że są „w siódmym niebie” z „pięknego, rockowego weekendu” podczas BottleRock Napa Valley 2023. A podobno już niedługo więcej informacji o kolejnych koncertach, a w produkcji nawet teledysk do jednego z nowych kawałków zespołu.

O co chodzi z nienawiścią Matthew Perry’ego do Keanu Reevesa?

Trzeba przyznać, że luzacki Keanu Reeves wyglądał jak prawdziwa gwiazda rocka. Poczochrane włosy i przyprószona siwizną broda, a do tego stylizacja… jak z festiwalu. Jak wam się podoba?