Demi Lovato (28 l.) zaskoczyła fanów najnowszą metamorfozą. Artystka wystąpiła podczas koncertu, który odbył się w telewizji po zaprzysiężeniu nowego prezydenta, Joe Bidena i pokazała się w zupełnie innej fryzurze, niż do tej pory. Gwiazda mocno skróciła włosy i zmieniła kolor na różowy. Jak się prezentuje?

Demi Lovato na ODWAŻNYCH zdjęciach z dumą pokazuje rozstępy

Demi Lovato obcięła włosy na krótko

Demi Lovato jest jedną z gwiazd, które publicznie poparły kandydaturę Joe Bidena na prezydenta USA. Donald Trump nie mógł liczyć na tak liczne poparcie gwiazd i osób związanych z branżą muzyczną 4 lata temu.

Największe gwiazdy Hollywood wezmą udział w inauguracji Joe Bidena

Z powodu obostrzeń, ze względu na koronawirusa po ceremonii inauguracji nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, zamiast balu odbył się program telewizyjny Celebrating America, który poprowadził Tom Hanks. Wystąpiła w nim plejada gwiazd – na scenie zaśpiewała Demi Lovato, czy Katy Perry.

Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się metamorfozą włosów. Demi do tej pory nosiła ciemne włosy do ramion. Postanowiła je drastycznie skrócić i przefarbowała się na różowo.

Artystka opublikowała fragment występu na Instagramie. Odmieniona Demi pojawiła się w kremowym garniturze i białym topie. Zaśpiewała piosenkę Lovely Day.

Fani w komentarzach byli pod wrażeniem najnowszej metamorfozy artystki i przyznali, że w nowej fryzurze jest jej do twarzy.

  • Wyglądasz rewelacyjnie

  • Piękna.

  • Bogini.

  • Omg, cudowna – czytamy.

Zmiana na plus?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Lovato jest NĘKANA przez byłego narzeczonego! Wynajęła prawnika

SZOK! Demi Lovato i Max Ehrich ROZSTALI się dwa miesiące po zaręczynach

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty