Związek Demi Lovato (28 l.) i Maxa Ehricha rozpadł się na dobre. Wokalistka zerwała zaręczyny bo czuła, że Ehrich nie jest do końca z nią szczery i chce ją w pewien sposób wykorzystać. Max z urażoną dumą postanowił się na niej odegrać. W niewybrednych słowach wypowiadał się na jej temat w mediach i zaczął nękać artystkę.

SZOK! Demi Lovato i Max Ehrich ROZSTALI się dwa miesiące po zaręczynach

Były narzeczony Demi Lovato nie daje jej spokoju

Demi Lovato nie ma szczęścia w miłości. Gdy w końcu udało się jej wyjść na prostą, zerwać z nałogiem narkotykowym, to spotyka ją zawód miłosny. Wokalistka od kilku miesięcy spotykała się z Maxem, który bardzo szybko zdecydował się na zaręczyny. Po tym między nimi było tylko gorzej.

Przestali się dogadywać, a osoba z bliskiego towarzystwa Demi zdradziła w rozmowie z portalem plotkarskim, że Ehrich nie był szczery. Mama wokalistki nie była przekonana, czy narzeczony ma czyste intencje wobec jej córki.

Demi Lovato wspomina początki kariery i przyznaje, że utrzymuje kontakt tylko z Miley Cyrus

Gwiazda stwierdziła, że Ehrich był z nią w związku, ponieważ chciał się wybić dzięki jej sławie. Mężczyzna natomiast chciał się wybielić i stwierdzić, że to Lovato go wykorzystała. Zaczął do niej wydzwaniać, a gdy ta przestała odbierać, nękał jej rodzinę i bliskich. Fani wokalistki znaleźli również jego komentarze, w których nie wypowiadał się o swojej ex w miłych słowach.

Zakochana Demi Lovato z narzeczonym idzie na kolację.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Demi postanowiła zakończyć tę przepychankę i wynajęła prawnika. Z jej Instagrama zniknęły wszystkie zdjęcia z byłym narzeczonym.

Wokalistka i Max zaczęli spotykać się w marcu. Demi nie ukrywała, że jest bardzo zakochana i w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Rzeczywistość okazała się inna i szybko przeszli od wielkiej miłości do całkowitego urwania kontaktów. Fani zaczęli bronić swojej idolki i podsyłali jej wiadomości, na których Max wychwalał Selenę Gomez, z którą Lovato jest skonfliktowana.

Ehrich wiedział gdzie uderzyć.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Lovato rozkwitła przy narzeczonym. NIGDY nie była tak zakochana (FOTO)

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty

Dlaczego zakończyła się PRZYJAŹŃ Seleny Gomez i Demi Lovato?

Demi Lovato w białej mini z narzeczonym.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem. Fot.Forum/Mega Agency.