Demi Lovato (28 l.) nie miała ostatnio szczęścia do miłości. Po dwóch miesiącach od zaręczyn rozstała się z narzeczonym, który po zerwaniu ją prześladował! Piosenkarka mimo trudnego roku nie traci pozytywnego nastawienia. Pokazała gorące fotki, na których z dumą podkreśliła rozstępy.

Demi Lovato jest NĘKANA przez byłego narzeczonego! Wynajęła prawnika

Demi Lovato z dumą pokazuje rozstępy

Demi Lovato bardzo wcześnie zaczęła karierę w show-biznesie, co odbiło się na jej psychice. Artystka zmagała się z zaburzeniami odżywiania i była uzależniona od narkotyków i alkoholu. Mimo kilku odwyków wracała do destrukcyjnych przyzwyczajeń. Coś się jednak zmieniło, bo od dłuższego czasu Demi wygląda na spokojniejszą, jest zdrowsza i czuje się dobrze we własnym ciele.

SZOK! Demi Lovato i Max Ehrich ROZSTALI się dwa miesiące po zaręczynach

Artystka opublikowała serię ciało-pozytywnych zdjęć, na których pozuje w czarnym stroju kąpielowym i wyraźnie widać podkreślane brokatową farbą rozstępy. Demi długo zajęło zaakceptowanie swojego wyglądu, ale szczerze przyznała, że chorobę jaką są zaburzenia odżywiania ma już za sobą.

Kiedyś naprawdę wierzyłam, że nie można wyzdrowieć z zaburzeń odżywania. Że wszyscy udawali i potajemnie mówili za zamkniętymi drzwiami Z pewnością wymiotuje tu i tam; to niemożliwe, żeby zaakceptowała cellulit. To tylko kilka z argumentów, jakie przytaczałam w okresie dojrzewania. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mogę po raz zacytować słowa mojego dietetyka: Tak wygląda powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania. – zaczęła wokalistka.

Demi Lovato nie ukrywała, że musiała przejść długą drogę, by na nowo pokochać siebie.

Zaczęłam malować rozstępy brokatem, aby uczcić moje ciało i wszystkiego jego cechy. Moje rozstępy nie znikają, więc mogłam pokryć je brokatem, prawda? Niech będzie to również przypomnieniem dla każdego, kto nie chce zaakceptować swojego wyglądu, że można to zrobić. Ty możesz to zrobić. Wierzę w Ciebie. Ten rok był trudny, dlatego bądź dla siebie łaskawy, gdy się potkniesz i pamiętaj, aby wrócić na właściwe tory – dodała Lovato na zakończenie.

Fani artystki gratulowali jej podejścia do życia i przyznali, że Demi wygląda rewelacyjnie i widać, że lubi swoje ciało.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty

Demi Lovato pokazała nowego chłopaka – „ale z niego ciacho” piszą fani

Dlaczego zakończyła się PRZYJAŹŃ Seleny Gomez i Demi Lovato?

 Demi Lovato z byłym narzeczonym.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem. Fot.Forum/Mega Agency.

Demi Lovato z byłym chłopakiem.

Demi Lovato z byłym chłopakiem. Fot. Forum/Backgrid.