Demi Lovato (28 l.) zaledwie dwa miesiące po tym, jak przyjęła zaręczyny od Maxa Ehrichta (29 l.) z brylantynowanym pierścionkiem, którego wartość jest szacowana na 1 milion dolarów, musiała się go pozbyć! Podobno para się rozstała. Co się stało i dlaczego już nie są razem?

Demi Lovato rozkwitła przy narzeczonym. NIGDY nie była tak zakochana (FOTO)

Demi Lovato i Max Ehrich zerwali zaręczyny

Demi Lovato nie ma szczęścia do miłości. Gdy wydawało się, że gwiazda w końcu odnalazła tego jedynego, okazuje się, że ich związek był daleki od ideału. Para szybko zdecydowała się na zaręczyny, mimo krótkiego stażu w związku.

Nie znali się na tyle, by zobaczyć czy do siebie pasują. Żyli miłosnym uniesieniem a teraz wyszło na jaw, że już nie są razem.

Demi Lovato zaręczona!

Według źródła, związek Demi Lovato i Maxa Ehricha „zaczął się pogarszać” zaledwie kilka miesięcy po tym, jak aktor oświadczył się piosenkarce tego lata. Dużo się kłócili i sprawy nie ułatwiał fakt, że bliscy ostrzegali Demi przed tym związkiem. Jej mama nie była przekonana co do Maxa i jego intencji.

Fani zaczęli coś podejrzewać, gdy zauważyli – że najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny Demi, przestali obserwować na Instagramie Maxa.

Ich związek rozpoczął się w marcu, gdy spędzili razem kwarantannę w domu wokalistki, a Max już w czerwcu planował się oświadczyć.

Informator zdradził w rozmowie z portalem E Online, że Demi dużo kłóciła się z Max’em i nie miała do niego pełnego zaufania. Źródło dodało, że piosenkarka zdała sobie sprawę, że „nie wiedziała, kim naprawdę jest Max i nie sądziła, że ​​ma wobec niej dobre intencje”.

Max i Demi nie skomentowali jeszcze rozpadu związku.

Pasowali do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Lovato pokazała nowego chłopaka – „ale z niego ciacho” piszą fani

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty

Demi Lovato potwierdziła krążące domysły. Ma NOWEGO partnera

Zakochana Demi Lovato z narzeczonym idzie na randkę.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem. Poszli na kolację.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem. Fot.Forum/Mega Agency.

Demi Lovato i Max Ehrich na zakupach w maseczkach na twarzy.

Demi Lovato, Max Ehrich/fot.Forum/ Backgrid USA.