W najnowszym numerze amerykańskiego magazynu People Demi Moore (59 l.) opowiada o swojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych Andie (którą sama zaprojektowała i wystylizowała), perspektywie ukończenia 60. roku życia (a to już w listopadzie), a także o swoich włosach, których jak powiedziała – NIGDY NIE ZETNIE.

59-letnia Demi Moore wygląda doskonale. Kim jest jej chirurg plastyk?

59-letnia Moore przyznaje, że chociaż kiedyś była totalnym kameleonem jeśli chodzi o sprawy włosów, dziś unika jakichkolwiek zmian.

Zrobiłam wszystko z moimi włosami. Ogoliłam je. Ufarbowałam. Miałam boba. Kiedy nie pracuję, staram się robić z nimi jak najmniej […] To stresujące, nawet gdy ktoś ich dotyka. Po prostu staram się, aby robił swoje. I nie myję ich zbyt często.

Demi Moore i jej słynne włosy

Jeśli chodzi o strzyżenie, gwiazda mówi, że nie ma to opcji. Jedyne, co z nimi robi to delikatne, niewielkie podstrzyżenia, by utrzymać je w zdrowej kondycji, „Reszta pochodzi od środka. Musisz dobrze jeść”, dodaje aktorka.

Kim Kardashian na kolacji z Demi Moore

Myślę, że teraz, gdy jestem starsza, wiem też, że nie mam nic do udowodnienia. Więc jeśli naprawdę [do filmu] potrzebują inaczej moich włosów, mogą mi dać perukę – wyznała Demi Moore.

Demi Moore Fot. Forum

Fot. Roger / RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Demi Moore z córką wybrała się na lekcję jogi.

Demi Moore z córką wybrała się na lekcję jogi. Fot.Forum/X17.