Po tym jak nowy związek Kim Kardashian i Pete’a Davidsona został oficjalnie potwierdzony i tak wysoka popularność celebrytki wzrosła do granic możliwości. Paparazzi nie odstępują jej na krok i fotografują każdy moment z jej życia.

Kim Kardashian na kolacji ze znanymi koleżankami.

W niedzielny wieczór Kim wybrała się do luksusowej restauracji Nobu w towarzystwie swoich znanych koleżanek. Na kolacji pojawiła się Demi Moore z córką Rumer Willis, a także Amber Valetta.

Kim Kardashian i Pete Davidson są oficjalnie razem!

Prawie była żona Kany’ego Westa zgodnie ze swoją ostatnią „tendencją” znów postawiła na obcisły strój w jednym kolorze, mimo późnej pory nie zdejmowała okularów. Demi postawiła na bardziej wygodny strój – jeansy, brązowa marynarka i długie rozpuszczone włosy a także okrągłe oprawki okularów sprawiły, że 59-latka wyglądała bardzo młodo.

58-letnia Demi Moore w bikini. Towarzyszy jej córka Rumer (ZDJĘCIA)

Amber wybrała czarny, klasyczny kostium, a Rumer postawiła na biel. Jak można przypuszczać zebranie się tak znanych czterech znajomych spowodowało niemałe poruszenie w restauracji.

OMG! Co się stało z USTAMI Rumer Willis? (ZDJĘCIA)

Życie Kim Kardashian znów nabrało większego tempa, wszystko za sprawą nowej relacji. Kiedy prasa rozpisuje się o jej wspólnych bożonarodzeniowych planach z nowym partnerem, dochodzą słuchy, że jej prawie były mąż jest coraz bardziej niezadowolony z takiego obrotu spraw. Jak twierdził w niedawnym wywiadzie, dalej uważa, że Kim jest jego żoną i chce dalej utrzymać to małżeństwo. Kim chce jak najszybciej dopiąć wszelkie formalności rozwodowe i jak naszybciej stać się wolną, jednak Kanye prawdopodobnie tak łatwo nie da jej rozwodu. Czy zatem czeka nas sądowa batalia? O tym przekonamy się zapewne już wkrótce.

Kanye West chce być znowu z Kim! „Ona wciąż jest moją żoną!”

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – , Credit line: Roger / RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* -, Credit line: Roger / RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* –  Credit line: Roger / RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum