Słynna para influencerów, Deynn i Daniel Majewski, na dobre powróciła na salony Internetu. Twierdzą, że ze ich stare osobowości rozpłynęły się. Dziś deklarują się jako osoby wierzące, a fani rzeczywiście zauważają przemianę, która nastąpiła, jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Majewscy podobno przechodzą ciężkie chwile. Muszą – jak zwykli ludzie – oszczędzać i od czasu do czasu jadać fast-foody. Internetowa celebrytka i świeżo upieczona żona pochwaliła się jak wygląda jej model odkładania pieniędzy na czarną godzinę.

Majewscy mają ZASKAKUJĄCY plan na to, co zrobią z zarobionymi pieniędzmi

Deynn i Majewski bawią się obecnie na festiwalu Coachella, znanego nie tylko z dobrej muzyki, ale także z tłumu celebrytów, którzy prezentują pod scenami swoje hipisowskie stylizacje. Nie inaczej jest z Majewskimi. Deynn wybrała tiulowy spódnico-ogon i czerwony biustonosz typu opaska, a jej mąż zdecydował się na tradycyjną stylówkę. Fotografiami pochwalili się na Insta.

Obserwujących zainteresowało, skąd influencerzy mają pieniądze na wystawne życie w USA:

– Jak Ty zarabiasz na zycie? Robieniem filmikow z Twojego zycie?zbieraniem serduszek na IG ? Wgl jaki jest Twoj cel w zyciu? Twoj zyciowy priorytet ? Twoja uroda przeminie, kiedys znikniesz z butelek i z takich tam.

– Niby biedni tak oszczedzaja pieniędzy nie mają codziennie tylko owoce owsianka muszą się „odkuć” a tu koncerty jedzenia w restauracyjkach zakupy wynajmowanie mieszkania w LA. Normalnie nikogo nie powinno interesować co robicie z pieniędzmi ale nie róbcie z ludzi idiotow.

Deynn i Majewski NAWRÓCILI się! Fani: wszystko pod publikę!

Uważacie, że mają do zaoferowania coś innego, niż kolejne stylizacje i migawki z luksusowego życia? Zdołają odzyskać kontrakty i kolejny raz znaleźć się w czołówce polskich influencerów?

Wygląda na to, że ich nawrócenie i odkładanie grosza bądź centa do glinianej skarbonki, to jedynie kolejna próba ocieplenia wizerunku.