Diane Kruger (43 l.) od kiedy została mamą, kompletnie zmieniła swoje życie. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory Kruger niespecjalnie śpieszyła się z informowaniem mediów o swoim stanie. Wiadomo, że urodziła córeczkę, jednak imię dziecka jest nieznane. Wygląda na to, że Diane nie zamierza dzielić się z fanami informacjami odnoście swojego życia prywatnego.

Diane Kruger (42 l.) dźwiga wózek; partner zajął się maluchem (ZDJĘCIA)

Zmęczona Diane Kruger spaceruje z córką na rękach

Kruger została zauważona przez fotoreporterów na rodzinnym spacerze z córką. Młoda mama była widziana na ulicach Nowego Jorku. Tego dnia popularna aktorka miała na sobie czarną czapkę w marynarskim stylu, różową bluzę z kapturem, czarne legginsy i sportowe buty. Jako świeżo upieczona mama, Diane wybiera wygodne zestawy. W pewnym momencie, gdy aktorka zauważyła, że została rozpoznana założyła białe okulary przeciwsłoneczne a włosy schowała pod kapturem. Widać, że Kruger za wszelką cenę chce uniknąć publikowania wizerunku dziecka.

W zeszłym tygodniu Diane podzieliła się uroczym zdjęciem z 11-miesięczną córką na swoim Instagramie. Aktorka nie zdradziła, jakie imię wybrała dla swojego pierwszego dziecka. Na czarno-białej fotografii Diane patrzy w kamerę, trzymając córkę na rękach. Obie relaksują się na świeżym powietrzu pod zachmurzonym niebem. Aktorka zdradziła, że nie zamierza pokazywać wizerunku dziecka przede wszystkim ze względu na jej bezpieczeństwo i anonimowość. 

Moje wszystko – podpisała zdjęcie gwiazda

Ciekawe jakie imię wybrała dla pierwszego dziecka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Diane Kruger i Joshua Jackson chcą Wam coś powiedzieć

Mamy zdjęcia Diane Kruger z ciążowym brzuszkiem

Diane Kruger została twarzą Chanel

View this post on Instagram

My everything

A post shared by Diane Kruger (@dianekruger) on

Diane Kruger

Fot.FORUM/Backgrid USA

Diane Kruger

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Fot.FORUM/MEGAAGENCY