Meghan Markle w ostatnim czasie schudła. Zwłaszcza przed ciążą była o wiele szczuplejsza niż na archiwalnych zdjęciach. Wywoływało to plotki o jej zaburzeniach odżywiania i przewlekłym stresie. Ona jednak nigdy nie ukrywała, że dba o to, co kładzie na talerzu.

NIEZRĘCZNA sytuacja między Meghan a Williamem – ekspert od mowy ciała tłumaczy

Jeszcze kiedy była aktorką i udzielała wywiadów, dużo mówiła o zdrowym trybie życia. Jej dieta opierała się głównie na warzywach i owocach, przez co wiele osób myślało, że jest weganką. Dodatkowo nie jest jej obojętny los zwierząt.

To jednak nieprawda – Meghan w wywiadzie dla Best Health powiedziała, że w tygodniu stara się jeść wegańsko, a w weekendy pozwala sobie na inne rzeczy, w tym mięso. Sam Harry kiedyś opowiadał, że gdy zaczęli się spotykać, piekli kurczaka.

Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Czeka nas najgłośniejszy rozwód roku?

Meghan unika glutenu, a dzień zaczyna od szklanki ciepłej wody z cytryną.

Jak zmieniła się dieta księżnej Meghan odkąd jest w rodzinie królewskiej?

Z pewnością rzadziej je owoce morza – mówi się, że w rodzinie panuje zakaz, aby członkowie nie byli narażeni na zatrucia ani alergie. Królowa ponoć wciąż się tego trzyma, ale inni członkowie czasem pozwalają sobie na małe odstępstwa.

Chodzą pogłoski, że musiała zrezygnować ze swojego ulubionego dania – makaronu. Wszystko przez to, że Elżbieta unika węglowodanów.

Położna przepowiada płeć dziecka księżnej Meghan po… kształcie brzucha

Przypuszczamy też, że Meghan szczególnie dba o dietę odkąd jest w ciąży. Być może częściej je ryby i mięso, bo są doskonałym źródłem żelaza i witaminy B12.

Dieta księżnej Meghan - czy jest weganką?

Dieta księżnej Meghan - czy jest weganką?

Dieta księżnej Meghan - czy jest weganką?

Dieta księżnej Meghan - czy jest weganką?