Po tym, jak Marilyn Manson udzielił obszernych wywiadów, w których opowiadał o nowej miłości, 19-letniej Evan Rachel Wood, jego była żona, Dita Von Teese postanowiła się również otworzyć.

Stwierdziła więc, że nowy związek jej eksmałżonka jest „niewłaściwy\”. Zapewnia jednak, że \”jakoś sobie radzi\”.

A oto, co mówi Dita zapytana o:

małżeństwo

– Przez cały czas trwania naszego siedmioletniego związku wierzyłam, że jesteśmy i będziemy razem. Kochałam go bardzo i kiedy wychodziłam za niego, byłam święcie przekonana, że to już na zawsze… Wszystko się zepsuło, kiedy się pobraliśmy. Zaczęłam dużo pracować, żeby uciec od życia rodzinnego – mówi.

depresję Mansona

– To było bardzo trudne, ponieważ on mojej pomocy nie chciał. A próbowałam. Niestety, nie mogłam poprzeć jego imprezowania czy związku z inną dziewczyną. O ile kochałam go bardzo, o tyle nie chciałam być częścią tego, co wyrabia.

wywiad, jaki Manson udzielił magazynowi Rolling Stone

– Opowiadał, jaki był bardzo przygnębiony. Z tego co powiedział wynikało, że nie byłam wystarczającym oparciem.Prawda jest taka, że nie mogłam popierać jego stylu życia. A zjawił się ktoś, kto myślał inaczej niż ja… To nie działało. Stałam się wrogiem.

wyprowadzkę w Wigilię Bożego Narodzenia

– Wyszłam z niczym.Wiedziałam, że istnieje jakiś niewłaściwy związek, więc nie chciałam być jego częścią. Nie chciałam tej kanapy. Nie chciałam tego łóżka. Zawsze było dla mnie ważne, aby być samowystarczalną. Ludzie pewnie myślą, że wyszłam za Mansona dla jego pieniędzy, ale jak dotąd trzymam sie od nich z daleka.

Dita, dasz radę. Jesteśmy więcej niż pewni, że kobieta, która od tylu lat ściska sobie talię gorsetem do obwodu 40 cm (i jeszcze oddycha) przetrwa niejedną burzę.