Whitney Houston swoim śpiewam poruszała serca wielbicieli na całym świecie. Gwiazda mimo ogromnego talentu i uwielbienia ze strony fanów przez lata miała problem z nadużywaniem alkoholu i narkotyków, które bezpośrednio wpłynęły na przyczynę jej śmierci. 8 lat po jej odejściu brytyjskie media dotarły do raportu z sekcji zwłok. Informacje w nim zawarte są szokujące!

Oto NAJWIĘKSZA tajemnica Whitney Houston!

Wstrząsający raport z sekcji zwłok Whitney Houston

Legendarna gwiazda muzyki, Whitney Houston zmarła 11 lutego, 2012 roku w Beverly Hills. Gwiazda odeszła z tego świata w młodym wieku – Whitney miała zaledwie 48 lat. Przyczyną śmierci było utonięcie. Wokalistkę znaleziono nieprzytomną w wannie, jednak na ratunek było już za późno. Whitney zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i środków odurzających, które w końcu doprowadziły do jej śmierci.

Mocne narkotyki wyniszczyły organizm wokalistki do tego stopnia, że Houston przed śmiercią straciła zęby. Nie od dziś wiadomo, że środki odurzające mogą doprowadzić do kompletnego zrujnowania zdrowia. Whitney w dniu śmierci zażyła koktajl leków na receptę i wzięła kokainę.

Z autopsji wynika, że kokaina tak wyniszczyła jej organizm, że gwiazda straciła 11 zębów. Narkotyki zniszczyły także śluzówkę jej nosa. Na głowie miała perukę, którą na stałe umocowano do jej naturalnych włosów – dowiadujemy się z „Super Expressu”

U gwiazdy stwierdzono także rozedmę płuc i zaawansowaną miażdżycę. Rodzina Whitney nie miała szczęścia. Jej córka – Bobbi Kristina Brown zmarła w podobnych okolicznościach co mama, z powodu uzależnienia od narkotyków. Jej największe przeboje w dalszym ciągu podbijają serca słuchaczy.

Whitney Houston

Fot.Forum

Whitney Houston

Fot.Forum

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie żyje Nick Gordon, były chłopak córki Whitney Houston. Zabiły go narkotyki!

Kanye bezcześci pamięć Whitney Houston! Chce zrobić TO!

Policja znalazła narkotyki w domu córki Whitney Houston