Taylor Lautner (31 L.) opublikował w social mediach wideo, w którym wzywa hejterów, którzy myślą, że „starzeje się jak rodzynka” i „wygląda jak stary brokuł”.

Słynny wilkołak, Taylor Lautner pokazuje gołą klatę w Meksyku

Gwiazdor sagi „Zmierzch” udostępnił na Instagramie zrzuty ekranu z mnóstwem negatywnych komentarzy, które otrzymał po swoim niedawnym występie w programie śniadaniowym „Today”.

Gdyby to było 10 lat temu, 5 lat temu, może nawet 2, 3 lata temu, to naprawdę, by mnie to dotknęło […] Sprawiłoby to, że chciałbym po prostu wejść do dziury i nie wychodzić na zewnątrz, zdecydowanie [nie] robić prasy i wywiadów, wyznał Taylor Lautner.

Taylor Lautner „brzydko się starzeje”?

Nienawistne komentarze, które pokazał na Instagramie,  były przykre i obraźliwe, „Stary, cofnęła ci się linia włosów”, brzmiał jeden, inny zaś, „Chol***, wygląda jak gówno”. Hejt w sieci to nadal ogromny problem, jednak jak wiadomo – trole przerzucają swoje kompleksy na krytykę innych.

Taylor Lautner i Taylor Lautner już po ślubie. Zobacz zdjęcia

Jeśli przywiązujesz wagę do tego, co myślą o tobie inni ludzie, tak właśnie będziesz się czuć. Ale jeśli przyłożysz swoją wartość do tego, kim jesteś, co jest dla ciebie ważne, co kochasz, takie rzeczy do ciebie nie dotrą. […] Ludzie czują, że mogą swobodnie publikować negatywne komentarze bez żadnych konsekwencji […] Może następnym razem zastanowią zanim klikną „opublikuj”, dodał Taylor Lautner.