Wczoraj na lotnisku Okęcie wylądował samolot z Mediolanu. Poruszenie w sali przylotów wywołała jedna z pasażerek tego rejsu. Doda wróciła do Polski ze słonecznej Italii.

Wiśniewscy po ciuszki lecą za Ocean, Kasia Sowińska do Londynu, a Doda do Mediolanu. Gwiazda buszowała tam po butikach i spotykała się z projektantami. W końcu potrzebuje na lato nowej garderoby. Solowa płyta tuż, tuż, a jak Cię widzą tak Cię piszą.

Dorota Rabczewska tryskała humorem. Jedynym podwodem do narzekań była aura: Niestety pogodę mieliśmy dopiero ostatnie dwa dni. Zakupów narobiliśmy tyle, że mogłabym za to kupić dobrej marki samochód. Było bardzo sympatycznie, tylko trochę za krótko. Przekonałam się, że 4-5 dni to za mało na tak piękne miasto. Z pewnością jeszcze raz się tam wybiorę. Mediolan jest wart grzechu, ma tyle atrakcji do zaoferowania. Teraz tylko latałyśmy po sklepach, ale następnym razem wybieram się tam odpocząć i pozwiedzać.

A jakie kreacje zamówiła wokalistka na ten sezon?

Doda:Tym razem mniej będzie różowego. Wydaje mi się, że wyczuwam nadchodzące trendy i to co się będzie podobać. Mediolanem i domami mody zawładnął lateks. Jak wiadomo mój ulubiony materiał. Wreszcie na scenie będę mogła go założyć bez jakichś kontrowersji, to po prostu będzie modne.

Zresztą tzw. shopping nie był jedyną atrakcją tego wyjazdu. Wiadomo było, że Doda wzbudzi zainteresowanie we Włoszech. Tamtejsi Panowie pożerali ją wzrokiem. Można by to określić jednym słowem: Masakra. Sama piosenkarka przyznała, że miło spaceruje się patrząc na przystojnych Włochów. Akurat są oni w jej typie. Problemem jest tylko ich wzrost. Artystka woli wysokich mężczyzn, a takich tam można policzyć na palcach jednej ręki.

Kiedy szła ulicami Mediolanu jeden z turystów tak się nią zachwycił, że o mało nie padł na ulicy. Był nim sam Tommy Lee. Eks-mąż Pameli Anderson docenił seksowną Polkę. Jak wyznała Elektroda: Tak, poznałam Tommy’ego Lee. Zaczepił mnie na ulicy. Okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Zupełnie innym niż można byłoby sobie wyobrażać po tym jak przedstawiano go w mediach i po związku z Pamelą. To naprawdę miły chłopak.

Czy czymś ta znajomość zaowocuje? Nie wiadomo. Doda żartuje, że nowymi tatuażami. Nigdy jednak nie wiadomo jakiego asa z rękawa wyciągnie oryginalna gwiazda. Jej najbliższe plany to sesja zdjęciowa do solowej płyty, teledysk do piosenki Katharsis oraz mnóstwo imprez, na których będzie występowała. Kiedy wypoczynek? Może za rok.

Odbiegając od tematu dodamy, że naszą uwagę zwróciły czerwone buciki wokalistki i ciekawa torebka.