Od jakiegoś czasu spekuluje się, że rozwód Dody nie jest do końca prawdą. Magazyn Rewia popiera tę wersję wydarzeń. Dowodem na to mają być te fotki.

Seks mimo rozwodu! – czytamy już na okładce. Czy te zdjęcia pozwalają na takie domysły?

Gotowy już pozew o rozwód nie wskazuje natomiast na winę żadnej ze stron.

– Doda i Radzio nie mają wspólnoty majątkowej, dlatego rozwód ma być bez orzekania o winie – twierdzi informator pisma. – Jeszcze niedawno trudno było słuchać ich rozmów. Gdy dzwonił Radek, wrzeszczeli na siebie. Były wyzwiska. Potem zaczął błagać i przepraszać. Ale ona już go nie kocha!

Do kancelarii prawniczej Dodzia i Majdan jeżdżą razem, co wśród rozwodzących się par jest raczej wyjątkiem niż regułą. I raczej nie wyglądają na pokłóconych. Kilka dni temu nasz reporter sfotografował ich w środku dnia na ulicy. Radzio trzymał dłoń na biuście Dodzi. Ona nie odtrąciła wyciągniętej ręki. Żadne nie wyglądało na skrępowane – czytamy.

Czy Doda ryzykowałaby mówienie o rozwodzie, gdyby do niego nie doszło? Według piosenkarki to już skończone i nic tego nie zmieni.

Tymczasem pod koniec czerwca miał się ukazać teledysk do Katharsis. Została ona przeniesiona i klip ukaże się za tydzień. Oczywiście o tym napiszemy!