Kilka miesięcy temu fani zaczęli martwić się o Dodę (34 l.), bo wyglądała na coraz szczuplejszą. Wokalistka zawsze miała zgrabną figurę, ale ostatnio stała się jeszcze smuklejsza. W końcu sama pokazała na swoim Instagramie ile waży – okazało się, że 53 kilogramy przy wzroście 164 cm.

Doda zdradziła, ile WAŻY!

Dodzie jednak zależy nie tylko na sylwetce, ale przede wszystkim na zdrowiu. W rozmowie zdradziła, że ograniczyła bardzo wiele produktów.

Przestrzegam diety. Od 15 lat w ogóle nie jem cukru. Nie jem żadnych słodyczy, nie ciągnęło mnie do nich nawet jak byłam dzieckiem. Może dlatego, że rodzice nie uzależnili mnie od cukru. Nie jem nabiału, mięsa praktycznie też. Ograniczam gluten i laktozę.

Doda coraz SZCZUPLEJSZA. Zdradziła, ile ma centymetrów w talii

Dodała, że nie sięgając po batona, czy fast-food, nie czuje, aby było to jakieś szczególne poświecenie.

Nie czuje żadnego poświęcenia. Lubię dbać o siebie, bardzo kocham swoje życie, swoje ciało i współczuje mojemu organizmowi, gdy zdarzy się, że zrobię dla niego coś szkodliwego. Zdrowe odżywianie jest dla mnie bardzo ważne – nie wyobrażam sobie robić inaczej.

Doda wraca do naturalnego koloru włosów i rezygnuje z makijażu

Dalibyście radę tak zdrowo jeść?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przyjechaliśmy w nocy, nikomu nic nie mówiliśmy 😉 taki wypadzik do Juraty na 2 dni żeby świętować 2 miesięcznice małżeństwa🤷🏼‍♀️❤️a rano ,na plaży hotelowej ,przed oknem mojego pokoju stali gotowi papparazzi…dyrektor hotelu stwierdził ,ze to na pewno nikt z obsługi tylko mieszkancy hotelu mnie „sprzedali”😂👏🏻Na pewno wiedzieli do jakiej gazety zadzwonić w nocy żeby zrobić promocje hotelowi- akurat na to się nie nabiorę,z księżyca nie spadłam .Przykro mi… miałam 2 dni przed kolejnymi koncertami żeby normalnie pocieszyć się naszą chwilą. Już wiem ,ze stoją pod hotelem wiec nie zjem spokojnie gofra , nie pójdę na molo. Reality show 🤷🏼‍♀️dlatego zmieniamy hotel , w innym nas nie sprzedadzą i potraktują tak jak innych ludzi ,którzy przyjechali odpocząć,a nie uciekać przed aparatami,bo podobno to nie pierwszy raz ,u tego do którego trafiliśmy. Czy może wracać do domu skoro i tak już będą na nas polować ?Zapraszam na koncerty w weekend -tam pozuje z wrodzonym wdziękiem do końca 😈

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)