Kilka dni temu pisaliśmy, że Doda otrzymała zaproszenie do programu The Story Of My Life, w którym gwiazdy przechodzą metamorfozę, by zobaczyć, jak będą wyglądały na starość. Po dłuższym zastanowieniu Doda ostatecznie zdecydowała, iż nie weźmie udziału w programie. Zdradziła również dlaczego nie zdecydowała się wystąpić w polsatowskim show.

Doda podejmie ważną decyzję dotyczącą jej małżeństwa! Ciągle się waha!

W ramach rekompensaty piosenkarka wstawiła fotografię, na której pozuje razem z Emilem Stępniem – oczywiście w wersji postarzonej. Dorota zrozumiała, iż musi chronić swoje życie prywatne. Twierdzi, że nauczyła się na błędach:

Bardzo dziękujemy za zaproszenia do różnych projektów ale niestety musimy odmawiać tym,które za bardzo eksploatują nasze życie prywatne,którego w końcu nauczyłam się chronić.Podejmuję te decyzje świadomie bo wiem jak moje upublicznianie związków , nadawanie medialności uczuciom i przede wszystkim otwieranie się przed wszystkimi odwróciło się przeciwko mnie w przeszłości.

Stwierdziła również, że ukrywanie narzeczeństwa nie było najłatwiejsze:

Decyzje te nie przychodzą z łatwością.. ukrywanie przez wiele miesięcy narzeczeństwa przed całym światem było niezwykle męczące…nie chciałam popełniać wciąż tych samych błędów , za bardzo juz dostałam w kość ,nie chciałam znowu sie zawiesc.

Para nie wystąpi w The Story of My Life

Na miejscu każdego skorzystałabym z tej wspaniałej przygody i pamiątki dla par jakim jest poruszający program „Story of my life„ale na moim ….nie i wierze ,ze mnie rozumiecie 😉 Dziękujemy serdecznie produkcji za zaproszenie i ponad 1000 (!) rad fanów. Dla wszystkich niepocieszonych moje graficzne dzieło na zdjęciu! 😂

Doda świętuje osiem miesięcy od ślubu. Pokazała NIESAMOWITE zdjęcie

Zobaczcie, jak będzie wyglądała za kilkadziesiąt lat. Piękna?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo dziękujemy za zaproszenia do różnych projektów ale niestety musimy odmawiać tym,które za bardzo eksploatują nasze życie prywatne,którego w końcu nauczyłam się chronić.Podejmuję te decyzje świadomie bo wiem jak moje upublicznianie związków , nadawanie medialności uczuciom i przede wszystkim otwieranie się przed wszystkimi odwróciło się przeciwko mnie w przeszłości.Decyzje te nie przychodzą z łatwością.. ukrywanie przez wiele miesięcy narzeczeństwa przed całym światem było niezwykle męczące…nie chciałam popełniać wciąż tych samych błędów , za bardzo juz dostałam w kość ,nie chciałam znowu sie zawiesc.Na miejscu każdego skorzystałabym z tej wspaniałej przygody i pamiątki dla par jakim jest poruszający program „Story of my life„ale na moim ….nie i wierze ,ze mnie rozumiecie 😉 Dziękujemy serdecznie produkcji za zaproszenie i ponad 1000 (!) rad fanów. Dla wszystkich niepocieszonych moje graficzne dzieło na zdjęciu! 😂

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)