Doda rozstaje się z Mają Sablewską
Plotkowano o tym od jakiegoś czasu, ale dziś to już pewne. Doda rozstaje się (zawodowo) z Mają Sablewską, swoją dotychczasową menadżerką.
Na oficjalnej stronie Rabczewskiej widnieje następujące oświadczenie:
Po latach owocnej i pełnej sukcesów współpracy, Doda rozstaje się ze swoją managerką, Mają Sablewską. Artystka, dziękując Mai za zaangażowanie, profesjonalizm i wiele pięknych chwil, pragnie poinformować, że chce rozwijać swoją muzyczną karierę z nowymi pomysłami i w nowym otoczeniu.
Obie strony rozstają się w przyjaźni, ale podkreślają, że ich relacja zawodowa to zamknięty rozdział.
„To dojrzała i w pełni przemyślana decyzja” – twierdzą zgodnie Doda i Maja.
Wiadomo, że Sablewska ma zamiar zająć się teraz karierą Mariny Łuczenko, którą możemy oglądać w serialu 39 i pół. Ale kto zajmie się Dodą? Może tak zapracowany ostatnio Dariusz Krupa albo Rafał Rabczewski, brat piosenkarki?
no prosze a takie przyjaciolki byly
sablewska nie wytrzymala z ta idiotka
nic dziwnego, sablewska potrafiła jedynie robic zakupy.
ale bym ta maje pocisnal mmm slodka niunia
Może nawet lepiej dla niej .
idiotka zrywa z idiotką … : Dhahaha. Ale i mi plotka… żal dupe ściska … jej nowy menagerem będzie żul spod monopolowego. : D
gość, 26-11-09, 23:56 napisał(a):Jak nieoficjalnie się dowiedziałem, nowym menagerem Dody zostanie Ferdynand Kiepski 😀 Zgłosił się do pośredniaka i pani w okienku powiedziała mu, że praca menagera Dody to zajęcie w sam raz dla ludzi z jego wykształceniem :Phahahahahaha się uśmiałam ;D
Ciekawe kto kogo zostawił, podejrzewam, że maja Dode 🙂 zakręciła się za nową podopieczną i kopnęła w ochapłe dupsko bo zobaczyła że nic już z “tego” nie będzie, miała być kariera na cały świat, a nawet w Polsce już zaczyna podupadać 🙂
Jak nieoficjalnie się dowiedziałem, nowym menagerem Dody zostanie Ferdynand Kiepski 😀 Zgłosił się do pośredniaka i pani w okienku powiedziała mu, że praca menagera Dody to zajęcie w sam raz dla ludzi z jego wykształceniem 😛
ojjojoj Dooosia …
moze zmieni swoj image 😀
przecież Nergal chce wyprodukować nową płytę Dody
koniec dody
Biedna Dosia jak ona teraz sobie poradzi? 😉
gość, 26-11-09, 17:51 napisał(a):Szkoda…Ta marina nie może być lepsza od Dody bo tworzy kompletnie inna muzykę“Tworzy”….wielkie mi artystki!Dzieci spac a nie komentowac!
skoro ona była niańką u bodaj Jusi to już wiadomo dlaczego tyle z dorocią wytrzymała.. najwidoczniej ma podejscie do dzieci.
Maja była spoko.
lodzia teraz zastapi chylinska a chylinska juz zastepuje lodzie
To jej przyrodni brat z przewszego partnera jej matki, więc nie nazywa się Rabczewski 🙂
może szykuje się zmiana image Rabczewskiej
to jest rozstanie miesiąca 😉
gość, 26-11-09, 16:38 napisał(a):Przestraszyła się Sary May i uciekła od Dody :)hi hi
Szkoda…Ta marina nie może być lepsza od Dody bo tworzy kompletnie inna muzykę
Doda bedzie teraz spiewac w chorkach u Nergala
A może manager Behemota!!!
hehehehe 😛 😛
Przestraszyła się Sary May i uciekła od Dody 🙂
no Marina ma talent do tego jest młoda i śliczna 🙂
Brat chyba Rabczewski, a nie Sablewski!!! haha
Boże ! Jaki Sablewski – kogo Wy tam zatrudniacie … głupiej, prostej notatki nie potrafi zrobić… Brat Dody nie ma na nazwisko ani Sablewski ani Rabczewski…
Rafał Sablewski, brat piosenkarki? cos wam sie pomyliło
No i tak to sie zawsze konczy…nie ma miejsca dla trzeciej!Doda widocznie zrobila to z zazdrosci ,bo chciala byc jedyna:)