Doda (36 l.) od dawna wspiera akcje charytatywne, za co była nawet nagradzana. Teraz kolejny raz chce pomóc ciężko chorej dziewczynie. Obiecała, że jeśli uda się uzbierać kolejny milion, udostępni swój seksowny trening.

Doda zachwyca FIGURĄ na Lazurowym Wybrzeżu: „Nasze dobro narodowe”

Doda prosi o pomoc w zbiórce

Dodę poruszyła historia 18-letniej Julii Kuczały, która ma guza mózgu. Dziewczyna otrzymała kosztorys na leczenie w USA i okazuje się, że potrzebuje aż 8 milionów złotych. Szansą dla niej jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku, a to bardzo duże koszta.

Doda wynajęła jacht do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Sporo za to zapłaci

Wokalistka wpadła na oryginalny pomysł, aby zachęcić obserwatorów do wpłat – obiecała, że wysmaruje się oliwką, pójdzie zrobić trening na publicznej siłowni i udostępni go w sieci. Warunkiem jest to, aby dobić w zbiórce do 6 milionów – obecnie udało się zebrać ponad 5.

Życie Julii jest wycenione na tak kosmiczną cenę, myślę, że każda cena jest warta życia, ale to jest niewiarygodne, że można by za nią wyprodukować dla świetne filmy (…) Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona to ja, osobiście, wysmaruje się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty jakie mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening i umieszczę go tutaj.

Doda śpiewa na scenie

Doda śpiewa na scenie fot. AKPA

Doda w eleganckiej sukni

Doda w eleganckiej sukni fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda w białym garniturze

Doda w białym garniturze fot. Baranowski/AKPA