Doda wcześniej raczej nie zajmowała się prezentacją kosmetyków, poradami makijażowymi, czy reklamowaniem produktów na Instagramie. Skupiała się na karierze i promocji swojej nowej muzyki, a potem filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Doda o roli Jana Englerta w „Dziewczynach z Dubaju”. Jest „żartem”, czy nie?

Doda zdradza sposób na młodą skórę

Doda dziś zaskoczyła swoich fanów! Po raz pierwszy zareklamowała produkt i przy okazji zdradziła, dzięki czemu wygląda tak młodo. Okazuje się, że gwiazda przyjmuje kolagen, dzięki któremu poprawił się jej wygląd skóry:

Tak jak obiecałam na lajfie prezentuje Wam dziś moje nowe odkrycie. Stosuje ten kolagen już ponad 2 miesiące ( więcej info o moim porannym rytuale na story) i faktycznie skóra stała się jeszcze bardziej napięta i przebarwienia się rozjaśniły, co ważne (!) po treningu szybciej dochodzę do formy i mam więcej energii. NAJWAŻNIEJSZE dla mnie : •brak cukru czy innych substancji słodzących, brak niepotrzebnych wypełniaczy!!!!! • kolagen jest wzbogacony witaminami B, witaminą C, E i D • wchłanianie to aż 95% wiec bye bye galaretki  – napisała piosenkarka.

Doda wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Tak, ale pod jednym warunkiem

Pod postem pojawiło się natychmiast mnóstwo komentarzy. Jedni potwierdzają opinię Rabczewskiej, że produkt jest dobry, a inni zauważyli, że taki kolagen nie daje efektów:

  • Też od 2 miesięcy ten właśnie piję. Wcześniej przez ponad rok piłam Collibre. Mam porównanie. Sądzę, że ten lepiej na mnie działa, ale smak mi nie podszedł.
  • I na dodatek ma pyszny smak! Uwielbiam ten kolagen.
  • Znam ten kolagen i jest super, biorę na stawy po treningu i przy okazji skóra też zrobiła mi się bardziej nawilżona. U ciebie Dorotko, ciężko zauważyć różnicę, ponieważ masz same wypełniacze w buzi.
  • Kolagen to białko, które podczas trawienia rozbijane jest na poszczególne aminokwasy, z których jest złożony. Do krwi a później do komórek przenikają same te aminokwasy, które nie mają zdolności do połączenia się w to białko ani żadne inne. Taki kolagen to bzdura. To jest podstawowa wiedza z biologii.
  • Uuu ktoś tu reklamuje, a tak się śmiałaś z osób, które reklamują na Instagramie – piszą obserwatorzy Rabczewskiej.

Wierzycie w takie produkty?

Nie tylko Adam Zdrójkowski. Oni też zostali zranieni!

Kosmetyki VOLLARE: pudry, rozświetlacze, bazy pod makijaż, korektory i wiele innych produktów

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

Doda zapewnia, że nie jest bogata: "Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich"

Doda zapewnia, że nie jest bogata: „Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich”

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA