Doda, zainspirowana tragicznymi wydarzeniami związanymi z tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, wpadła na pomysł zorganizowania charytatywnego koncertu przeciwko hejtowi. Postanowiła zaprosić do współpracy… Edytę Górniak i Justynę Steczkowską.

Ostatnie słowa Pawła Adamowicza wzruszają do łez: Światełko do Nieba już tuż tuż

Piosenkarka chce zjednoczyć artystów, którzy razem zaśpiewają na jednej scenie i wyrażą swój sprzeciw hejtowi i mowie nienawiści. Doda wpadła na pomysł, by połączyć siły z koleżankami z branży, które z nią nie sympatyzują:

Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee. Pokażmy, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem.

– powiedziała na swoim Instastory.

Doda SCHUDŁA: Chudzinka. Chodzisz głodna?

Artyści na swoich profilach w mediach społecznościowych zgładzają chęć udziału. Jednym z pierwszych zainteresowanych był Grzegorz Hyży, który jest już współpracuje z Dodą w tej sprawie. Apel Dody poparli również Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek, Margaret, Magda Steczkowska, Nosowska, Mery Spolsky, Filip Lato, Saszan, Jula, Lanberry, Kasia Cerekwicka, Adam Stachowiak, Olga Szomańska, Sabina Jeszka, Artur Chamski czy Iwona Węgrowska.

Myślicie, że Górniak i Steczkowska zdecydują się na taki krok? Wreszcie pogodzą się z Dodą?

Doda zorganizuje koncert stop hejtowi: Wciągam rękę do Górniak i Steczkowskiej!

Doda zorganizuje koncert stop hejtowi: Wciągam rękę do Górniak i Steczkowskiej!

Doda zorganizuje koncert stop hejtowi: Wciągam rękę do Górniak i Steczkowskiej!