Lekarka i implantolożka, autorka rewolucyjnej metody leczenia implantologicznego od lat pomaga osobom, które mierzą się z problemem bezzębia. Doktor Barbara Sobczak ceniona jest na całym świecie zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy. Pacjenci zgłaszają się na leczenie nie tylko w Polsce, ale również w Dubaju, gdzie znajduje się jedna z czterech Klinik Dr Sobczak. Już 6 marca na kanapie programu „Pytanie Na Śniadanie” obok implantolożki zasiądzie kolejny z pacjentów, który dzięki Barbarze Sobczak zmienił swoje uzębienie, a może i… życie?

Bizneswoman, autorka rewolucyjnej metody leczenia, ulubienica widzów

Doktor Barbara Sobczak dała się poznać widzom ponad cztery lata temu, występując w cyklu „Metamorfoz uśmiechu” emitowanym w porannym programie „Pytanie Na Śniadanie”. Wraz z międzynarodowej sławy implantolożką gośćmi już ponad 60 odcinków byli  pacjenci, którym bezzębie znacznie utrudniało spożywanie posiłków, a niepełny uśmiech budził skrępowanie i był źródłem wielu kompleksów. Pacjenci, którzy zdecydowali się postawić na siebie, swoje zdrowie i samopoczucie, zgłosili się do Kliniki Dr Sobczak i zmienili swoje życie na dobre. A to wszystko za sprawą autorskiej metody leczenia o nazwie Sobczak Concept.

BarbaraSobczak

Sobczak Concept to protokół leczenia implantologicznego, dedykowany pacjentom bezzębnym, lub pacjentom, których zębów nie da się już uratować. Powstał m.in. dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie implantologii i protetyki. Indywidualne planowanie pozwala nam dokładnie przewidzieć efekt końcowy, dzięki czemu pacjenci mogą na nowo cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem oraz smakami ulubionych potraw —  mówi Doktor Barbara Sobczak — Moją misją, oprócz skutecznego i dającego pacjentowi maksymalną satysfakcję leczenia, jest uświadamianie, że Sobczak Concept to nadzieja nawet dla najtrudniejszych przypadków stomatologicznych. Wiem doskonale, że decyzja o leczeniu wymaga wiele odwagi, dlatego jestem pełna szacunku dla każdego, kto po raz pierwszy siada na fotelu w naszej klinice.

Popularny cykl metamorfoz uśmiechu wraca na antenę „Pytania na Śniadanie”

Inspirujący i poruszający format z udziałem Doktor Barbary Sobczak i jej Pacjenta w „Pytaniu na Śniadanie” już ponad cztery lata temu spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony widzów. Oglądający mogli nie tylko poznać wyjątkowe historie uczestniczek, ale również dowiedzieć się o innowacyjnej metodzie leczenia bezzębia, której opracowanie przyniosło Doktor Barbarze Sobczak międzynarodową sławę. Dwie kliniki w Warszawie, klinika w Dubaju, od niedawna klinika w Gdańsku i wkrótce nowa klinika w Katowicach przyjmują coraz więcej pacjentów, którzy zgłaszają się z krępującym i uciążliwym problemem, a wychodzą z naturalnym i promiennym uśmiechem.

BarbaraSobczak

Nie mam wątpliwości, że zmiana uśmiechu idzie w parze z poprawą komfortu całego życia. Pomimo wieloletniego doświadczenia wciąż wzruszam się, gdy na ostatnim etapie leczenia ponownie dostrzegam ten utracony „błysk w oku” u moich pacjentów. Mówi się, że zdrowy uśmiech to nasza wizytówka. Ja dodałabym, że jest to także element, który znacząco wpływa na naszą pewność siebie i poprawia jakość życia. Potwierdzają to słowa moich pacjentów, którym przed podjęciem leczenia trudno było, chociażby spojrzeć w lustro, czy wyjść na spotkanie ze znajomymi. Aktualnie nie mogą nacieszyć się swoimi zębami i do zdjęć uśmiechają się wyłącznie szeroko — podkreśla Doktor Barbara Sobczak.

Już 6 marca Doktor Barbara Sobczak pojawi się w środowym odcinku „Pytania na Śniadanie” wraz ze wspaniałą pacjentką, która przeszła metamorfozę Sobczak Concept w Klinice Dr Sobczak. Czy nowy uśmiech sprawił, że odzyskała normalność i przywrócił jej jakość życia? Przekonamy się już wkrótce.

BarbaraSobczak