Dzień pełen emocji! Najpierw dowiedzieliśmy się, że Maja Bohosiewicz została mamą, pod wieczór w sieci pojawiły się informacje o tym, że wokalistka zespołu Blue Cafe, Dominika Gawęda (32 l.) wyszła za mąż!

Wybrankiem Dominiki jest Maciej Szczepanik, gitarzysta zespołu Pectus.

Jak czytamy na stronie, ślub Dominiki miał charakter plenerowy. Odbył się w ogrodach Pałacu Chojnata.

Suknia ślubna Dominiki Gawędy

Suknię ślubną Dominiki Gawędy zaprojektowała Viola Piekut. Piosenkarka wspólpracuje z projektantką od wielu lat. Piekut tworzyła kosiumy sceniczne dla gwiazdy.

Marzeniem Dominiki było, aby jej suknia była subtelna.

Ostatecznie Viola Piekut uszyła suknię w kształcie litery A (podobnie jak suknia slubna Agnieszki Radwańskiej). Dół został uszyty z gładkiego, zwiewnego, jedwabnego tiulu.

Góra sukni została wykonana z hiszpańskiej koronki (i tu również podobieństwo do sukni Radwańskiej). Kreacja odsłoniła plecy panny młodej.

Dominika zdecydowała się na modny w ostatnich sezonach efekt 3D, dzięki czemu najbardziej wytworne elementy koronki sprawiały wrażenie jakby miały „odfrunąć”. Suknia jest lekka, dlatego nic nie mogło jej przeciążyć. Projektantka postanowiła stworzyć specjalny tren, który po uroczystości zaślubin Panna Młoda mogła swobodnie zdjąć – czytamy na portalu Wedding.pl.

We włosach Dominiki pojawiła się jedwabna aksamitka wysadzana kryształkami Swarovskiego.

Pannie młodej towarzyszyły trzy druhny w zielonych sukniach o różnych odcieniach.

Druga suknia ślubna Dominiki Gawędy

Pierwszy taniec Dominiki i Macieja to skomplikowana choreografia taneczna. Panna młoda nie poradziłaby sobie w tańcu w długiej sukni, dlatego przygotowano kreację do tańca.

Dominika olśni wszystkich niezwykle zwiewnym i delikatnym projektem w kolorze cappuccino z ciepłym odcieniem pudrowego różu. Materiał do niej przyleciał prosto ze stolicy Francji, Paryża – czytamy na stronie.


Dominika Gawęda WYSZŁA ZA MĄŻ!