Dominika Gwit obecna jest w show-biznesie od dłuższego czasu. Zasłynęła swoim spektakularnym schudnięciem, zrzucając około 50 kilogramów. Uzyskała szczupłą sylwetkę dzięki diecie Konrada Gacy. Niestety dopadł ją efekt jojo.

Dominika Gwit – dieta

Odmieniona sylwetka Dominiki Gwit na spektaklu „Pomoc domowa”. Aktorka bardzo schudła!

Dominika Gwit od tego czasu już się nie odchudza, bo przez dietę nie mogła cieszyć się życiem. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim w „Plejadzie” po raz kolejny potwierdziła, że nie robi żadnych prób odchudzania! Tym razem zdradziła, dlaczego:

Choruję, biorę leki… Cierpię na bardzo poważne choroby immunologiczne, które zaburzają mój metabolizm – zdradziła Gwit.

WOW! Dominika Gwit SCHUDŁA – zobaczcie jej NOWE zdjęcia!

Podkreśliła, że to jest zupełnie co innego, gdy ktoś się odchudza, ważąc 60 kilogramów, a jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne.

Dominika Gwit założyła TĘ sukienkę i już nikt nie zaprzeczy, że SCHUDŁA!

View this post on Instagram

Dzień dobry! Jak się macie? Ja już tęsknię za sceną ogromnie ! I za latem❤ Mam nadzieję, że jak nadejdzie, to naprawdę już nam wszystkim będzie lepiej. Żeby to lato przywołać, wstawiam tu moja "najulubieńszą"😉 sukienkę. Uważam, że całkowicie odzwierciedla moją duszę❤ Patrzę na to zdjęcie i myślę o lecie i pięknej przyszłości, która nas czeka. Wierzę w to. Sukienka jest oczywiście z @cellbes.pl , gdzie z kodem CELL19X macie 15% zniżki na nową kolekcję ❤ na instastory przygotowałam dla Was grafiki z dodatkami do tej sukienki i link do strony, gdzie ją znajdziecie. Jest boska !❤ całuję Was mocno! To mowilam ja, pełna nadziei Domi 😘 #cellbes #sukienka #mojaulubiona #najlepsza #czekamnalato

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on