Dominika Tajner ma za sobą niełatwy początek roku. Na początku stycznia przeszła operację rekonstrukcji piersi, która wiązała się z wieloma dolegliwościami. Celebrytka została unieruchomiona w łóżku, a wiążę się to z przybraniem na wadze. Jednak miała na to sposób!

Dominika Tajner pokazała nowego partnera – „bratnią duszę”!

Dominika Tajner schudła leżąc w łóżku

Dominika Tajner, chcąc utrzymać wagę i dobrą formę leżąc i nie wstając z łóżka, zdecydowała się na pudełkową dietę ketogeniczną:

Po operacji przez dłuższy czas musiałam leżeć. Wiedziałam również, że przez najbliższe dwa miesiące nie będę mogła uprawiać sportu. Po konsultacji z dietetyczką, która stanowczo poparła odżywianie oparte na dobrych tłuszczach i produktach mających właściwości przeciwzapalne, postanowiłam przejść na dietę ketogeniczną – tłumaczy Tajner.

Dominika Tajner znów jest sama? „Szkoda mi tego, bo Adam był moją bratnią duszą”

Celebrytka chwali się, że w ciągu dwóch miesięcy schudła już 5 kg. Czy to możliwe?

Jestem zachwycona dietą ketogeniczną. Nie czuję, żebym musiała odmawiać sobie czegokolwiek. Byłam na wielu „pudełkach”, ale po raz pierwszy uczciwie mogę powiedzieć, że to jest to! Jedzenie jest rewelacyjne, pięknie podane. Posiłki są urozmaicone, nie powtarzają się, są pięknie podane. Leżałam, jadłam doskonale i chudłam. Czego chcieć więcej? – zapewnia.

Dominika Tajner, która uwielbia sport, dostała już zielone światło na powrót do treningów. Z początkiem marca wróciła na siłownię i nie może się doczekać wejścia w formę treningową. Poinformowała niedawno w mediach społecznościowych, że czeka ją nowe wyzwanie w czerwcu. Weźmie udział w @womenschallenge4x4najbardziej kobiecym rajdzie off-road w Polsce.

Dominika Tajner już po OPERACJI rekonstrukcji piersi! „Pierwsza doba była bardzo trudna”

Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dominika Tajner Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominika Tajner na randce

Dominika Tajner/fot.AKPA