Dominika Tajner na początku października wyznała, że wykryto u niej guza piersi i musiała przejść operację w Katowicach. W tej trudnej chwili wspierał ją nowy partner Adam Witkow. Wydawało się, że w końcu znalazła tę jedyną miłość. W „Twoim imperium” opowiadała, że nowy ukochany wspiera ją w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala jej się załamywać:

Gadamy długimi godzinami, tematy nam się nie kończą. Pierwszy raz w życiu czuję się taka szczęśliwa – mówiła w „Twoje Imperium”.

Dominika Tajner wyznaje miłość nowemu ukochanemu i wbija szpilę Wiśniewskiemu

Dominika Tajner rozstała się z ukochanym?

Potem poleciała z Adamem Witkowem do Pragi na operację rekonstrukcji piersi. Wówczas pierwszy raz pokazała go na swoim profilu instagramowym. Wyglądali na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

Dominika Tajner już po OPERACJI rekonstrukcji piersi! „Pierwsza doba była bardzo trudna”

Teraz wyznaje, że to już przeszłość! Tajner w rozmowie z „Twoim Imperium” wyznała, że traumatyczne doświadczenia odbiły się negatywnie na ich związku:

Nie jest wykluczone, że nasz związek tego nie przetrwa. Szkoda mi tego, bo Adam był moją bratnią duszą. Ale widocznie bratnie dusze nie zawsze mogą być w związku. Nie dam o nim złego słowa powiedzieć. On mi naprawdę pomógł, gdy go potrzebowałam. Adam zawsze będzie mógł na mnie liczyć – powiedziała w „Twoje Imperium”.

Dodała, że chyba na jakiś czas wycofa się z relacji damsko-męskich. 

Dominika Tajner pokazała nowego partnera – „bratnią duszę”!

Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dominika Tajner

Dominika Tajner fot. Jacek Kurnikowski/AKPA