Dominika Tajner kilka miesięcy temu przeżywała horror, kiedy wykryto u niej guza piersi i musiała przejść operację w Katowicach. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i czeka ją jeszcze rekonstrukcja piersi.

Dominika Tajner zerwała z 62-letnim Cypryjczykiem, ale znów jest ZAKOCHANA!

Dominika Tajner pokazała nowego partnera

Dominika Tajner teraz cieszy się nie tylko zdrowiem, ale też miłością. Jakiś czas temu pisaliśmy, że rozstała się 62-letnim Cypryjczykiem, ale znów jest zakochana:

Mój związek z Dimitrisem rozpadł się ze względu na dzielącą nas odległość i kolejną falę COVID-19 – zdradziła na łamach „Twoje Imperium”.

Dominika Tajner pokazała nowego chłopaka: „Polakom włączą się hejt”

Natomiast przyznała, że tym razem znalazła bratnią duszę i jest bardzo szczęśliwa.

Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać. Gadamy długimi godzinami, tematy nam się nie kończą. Pierwszy raz w życiu czuję się taka szczęśliwa – powiedziała w „Twoje Imperium”.

Dominika Tajner dziś podzieliła się z fanami, że leci do Pragi na operację rekonstrukcji piersi. Okazuje się, że ma wielkie wsparcie, ponieważ towarzyszy jej nowy partner, którym niedawno się pochwaliła.

Lecimy na operacje rekonstrukcji piersi. Trochę jestem wystraszona, a tak naprawdę jestem bardzo wystraszona, ale mam pełne wsparcie, ale trzymajcie kciuki. Będę na bieżąco zdawać relacje. A tu mnie wspiera mój Adaś – mówi na InstaStory.

Dziś też po raz pierwszy pokazała go na InstaStory i oznaczyła jego profil. Jak się okazuje, jej nowym wybrankiem jest Adam Witkow – na Instagramie można go znaleźć pod nickiem @zabulon_ninja.

Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała: „musiałam przejść operację PIERSI”

Z profilu instagramowego wynika, że Adam Witkow ratuje Afrykę”, mieszka w Konstancinie-Jeziornej i jest absolwentem Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Natomiast nie ma wątpliwości, że jest piekielnie przystojny!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Witkow (@zabulon_ninja)

Dominika Tajner Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dominika Tajner Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA