Małżeństwo aktorskiej pary Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego znów przeżywa kolejny kryzys. Tyle tylko, że ten jest brzemienny w skutki.

Od jakiegoś czasu widać, że między aktorami się nie układa. Na imprezach siedzą osobno i praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Powodem takiego zachowania ma być ciąża Dominiki.

Aktorka nie tylko nie skonsultowała chęci poczęcia kolejnego dziecka ze swoim mężem, lecz co gorsza nie zaangażowała go w sam proces twórczy. Podobno dziecko jest owocem jej kolejnej zdrady.

Przypominamy, że w zeszłym roku Figurska wdała się w romans z muzykiem Tomaszem Hynkiem.Twierdziła wtedy, że nie czuła się w małżeństwie kobietą spełnioną i kochaną. Michał Chorosiński zrobił wszystko, żeby ratować swój związek. Zdradę wybaczył przy okazji udzielając tysiąca wywiadów.

Kilka miesięcy później sam skoczył w bok. Z tajemniczą brunetką dał się ponieść feromonom. Dominika wybaczyła, w końcu sama wiedziała co to znaczy ulec pokusie.

Wygląda na to, że małżonkowie zdradzają się na zmianę. Teraz jest kolej Figurskiej. Jej mąż nie komentuje sytuacji, twierdząc, że to ona powinna się wytłumaczyć.

Twardy orzech do zgryzienia mają także producenci M jak miłość. W końcu gra tam trójka Chorosińskich, poza Dominiką i Michałem także ich starsza córka Nastka.

Kolejna zdrada, a tym bardziej błogosławiony stan aktorki może nieźle namieszać.