Dominika Zasiewska, czyli Wodzianka, nie zamierza odpuścić Krzysztofowi Rutkowskiemu. Po tym, jak detektyw udzielił mediom wywiadu, w którym przeprosił za swoje zachowanie (Ja mogę przeprosić. Mam słabość do kobiet. Po prostu. Niektórzy mają do alkoholu, do narkotyków. Nie ukrywam że dobrze rozmawiało mi się z Dominiką i towarzysko spędzało czas. Ale dla jasności: Kiedy byłem gościem u Kuby Wojewódzkiego, a Dominika podawała mi wodę, wtedy nie zwróciłem na nią uwagi i nie doszło do żadnego kontaktu między nami. Nie spojrzałem na nią nawet) i zapewnił, że tak naprawdę do niczego poważnego między nim a Dominiką nie doszło, dziś Zasiewska wrzuciła na sój Instagram dowody na to, że z Krzysztofem jednak coś ją łączyło.

Krzysztof Rutkowski PRZEPRASZA za romans z Wodzianką: Mam słabość do kobiet

Po pierwsze Wodzianka pokazała zdjecie zrobione w domu detektywa. Widzimy ją w koszulce Rutkowskiego. Dominika pisze:

Co było pierwsze, lans czy #rutkowski ??? W piżamce, po kolacji i przed snem. Poznajecie ten dom? PS Krzysztof świetnie gotuje 🍤🥗#domowe_pielesze🏡

Po drugie, Wodzianka pokazuje fragment rozmowy z Rutkowskim, w której on pisze do niej „kochanie” i dodaje, że ją kocha.

W końcu Zasiewska wrzuciła filmik nakręcony w samochodzie podczas wspólnej wycieczki.

Wodzianka ujawnia ROMANS z Rutkowskim: miał JĄ zostawić i ożenić się ze MNĄ

Jest to moja odpowiedz na artykuł w fakt24.pl oraz wp_gwiazdy, w których Krzysztof wyznając Mai miłość próbuje zrobić ze mnie psychofankę i wariatkę. A ja nie dam sobą pomiatać – podkreśla celebrytka.

Ups…