Dominika Zasiewska, czyli słynna pierwsza (i chyba najbardziej znana) Wodzianka Kuby Wojewódzkiego, z programu odeszła po tym, jak zaszła w ciążę.

4 TIPY 41-letniej Lure Hsu na wygląd 20-latki

Dziś Dominika jest mężatką i ma fajnego synka. W jej życiu zmieniło się bardzo dużo, jedno pozostało niezmienne – chęć bycia piękną.

Wodzianka dokumentuje na swoim Instagramie różne zabiegi, z których korzysta, by mieć idealne ciało i twarz. Ostatnio zareklamowała metodę HIFU i jeden z salonów, w którym taki zabieg jest wykonywany:

HIFU time!! @adadamian to urządzenie to prawdziwa petarda !!!!! Zero chomiczków, zero podbródka, szczuplejsza twarz w kilkanaście minut!!! To prawdziwa magia ! Nie mogę uwierzyć, ze jeden zabieg i optycznie kilka kilogramów mniej! (…) #hifu #gdansk #lifting #wyszczuplanie #laser POZDRAWIAM PANIĄ SANDRĘ I JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY PRZYJDĘ NASTĘPNY RAZ!!! – napisała Wodzianka na swoim profilu.

Co to jest HIFU?

HIFU jest skrótem od angielskiego terminu high intensity focused ultrasound oznaczającego skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Ta technologia w medycynie jest stosowana od 20 lat. Wykorzystuje się ją w leczeniu raka, głównie raka prostaty. Od paru lat jest też wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej. Za jej pomocą wykonuje się lifting i ujędrnia skórę.

Co Marina Łuczenko-Szczęsna robi, by jej włosy rosły SZYBCIEJ?

HIFU jest falą akustyczną o wysokiej częstotliwości. Wywołuje ruch komórek – wiązka ultradźwięków sięga do określonej głębokości tkanki, wywołuje ruch i tarcie komórek. Powstaje ciepło, które wywołuje mikrooparzenia wewnątrz tkanki. Uszkodzenie tkanki stymuluje odbudowę i regenerację tkanki, przy czym na zewnątrz skóra pozostaje nietknięta.

Efekty zabiegu HIFU są widoczne po jednym zabiegu. Kiedy skóra jest bardzo wiotka, zabieg należy powtarzać do trzech razy, co 1-3 miesięcy.