Długo wyczekiwany film „House of Gucci” z Lady Gagą i Adamem Driverem w rolach głównych. Do polskich kin trafi już w najbliższy piątek. Inne kraje miały już to szczęście i okazje oberzej najnowszą produkcję Ridley’a Scotta. Okazuje się, że recenzje nie są przychylne, w szczególności dla Jareda Leto. Swoistego objawienia Hollywood…

Jared Leto wcieli się w rolę Hugh Hefnera?

Komiczny akcent Jareda Leto?

Niestety film Ridleya Scotta ogólnie nie był dobrze przyjęty, jednym z najbardziej wytykanych elementów obrazu przez widzów, był akcent Jareda Leto w jego roli jako Paolo Gucciego. Rola 49-letniego Paolo Gucciego została wyśmiana, wg wielu jego włoski akcent brzmiał jak postać z kreskówek Super Mario, a inni twierdzą, że brzmi bardziej po rosyjsku. Niestety Jared Leto zawiódł.

Wzruszające pożegnanie Chestera Benningtona przez Jareda Leto

Jeden z użytkowników Twittera napisał: „Słuchaj, po prostu to powiem: rosyjski włoski akcent Jareda Leto w „House of Gucci” był beznadziejny, wręcz komiczny!”, podczas gdy inni nawet opisali jego włoski akcent jako „obraźliwy” dla Włochów i porównał go do tego postaci z kreskówek Super Mario.

Metamorfoza to nie wszystko?

To na pewno wielki zawód dla fanów i miłośników kina i talentu Jareda Leto. Dla tej roli przeszedł prawdziwą metamorfozę. W kostiumie i charakteryzacji jest niemal nie do poznania:

Oczywiście nie będę mówił w imieniu Włochów. Ale osobiście Jared Leto był cholernie obraźliwy. Ten fragment z z nim mówiącym z „włoskim akcentem” to czysty anty-włoski – można znaleźć wśród komentarzy.

WOW! Lady Gaga pokazała pierwsze zdjęcie z planu filmu „House of Gucci”

Mimo że internet śmieje się z jego akcentu, to wg specjalistów pracujących na planie „House of Gucci”, to właśnie Jared Leto najlepiej uchwycił „włoskość”. Według nich poradził sobie z akcentem o niebo lepiej niż Lady Gaga czy Adam Driver. No cóż, nie zostaje nam nic innego, jak obejrzeć film i samemu ocenić jego kunszt aktorski.

Sceniczne kreacje Lady Gagi zachwycają. Okazuje się, że zaprojektowała je bliska osoba artystki

Lady Gaga, Jared Leto Fot. DUTCH… / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum