Dorota Szelągowska (39 l.) jest bohaterką najnowszej okładki magazynu „Viva!”, któremu udzieliła także długiego wywiadu. Gwiazdy często przy takich dłuższych rozmowach chętnie się otwierają i zdradzają nieco z życia prywatnego.

Syn Doroty Szelągowskiej nie przystąpi w tym roku do matury: Nie będę go posyłać na śmierć

Szelągowska o macierzyństwie

Tak też zrobiła projektantka wnętrz. Szelągowska w rozmowie z dziennikarką opowiedziała o tym, jak według niej, postrzegają ją jej dzieci, a także wyznała, że choć ma bardzo dobry kontakt z synem, którego urodziła w wieku 21 lat,  i córką, to „nie jest urodzoną matką”.

Patrząc na moje dzieci, myślę, że fajną. Z Antkiem mamy bardzo dobry kontakt i oprócz tego, że go bardzo kocham, to go po prostu lubię. Mam w nim wielkie oparcie. On do 13. roku życia nie zdawał sobie sprawy z tego, że pracuję. Wtedy byłam skazana na dziecko 24 godziny na dobę. I dokładnie chcę użyć słowa „skazana” – wyznała Szelągowska.

Dorota Szelągowska pokazała syna! Jaki przystojniak

Projektantka przyznała, że z 2-letnią córką jest inaczej. Dziewczynka jest przyzwyczajona, że matka pracuje, a czasem nawet chodzi z nią do biura. Projektantka przyznała, że nie wyobraża sobie, że mogłaby nie pracować i tylko zajmować się z dziećmi.

Z Wandą jest inaczej. Pracuję i ona to wie. Ma nianię, często zabieram ją ze sobą do biura. Mam do niej więcej cierpliwości. Widzę w niej siebie. Może chcę jej dać to, czego ja nie dostałam? Syn i córka, dwa inne światy złączone w mojej galaktyce. Nie jestem urodzoną matką. Gdybym tylko miała zajmować się dziećmi, zwariowałabym, choć bardzo je kocham – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska szczerze o trudnym dzieciństwie i przemocy fizycznej

Dorota Szelągowska zniesmaczyła obserwatorów na Instagramie „Pani Doroto… ja tu jem”

WOW! Tak wyglądała Dorota Szelągowska na swojej 100-dniówce. „Piękni ludzie się nie starzeją”

Dorota Szelągowska na okładce "Vivy!"

Dorota Szelągowska/fot. Instagram/viva_magazyn