Dorota Szelągowska (39 l.) jest ulubioną polską projektantką i dekoratorką wnętrz. Zawsze uśmiechnięta z pozytywnym podejściem do życia – otworzyła się jak nigdy przedtem i szczerze opowiedziała o ciężkiej sytuacji w domu rodzinnym, gdy była tylko dzieckiem. Szelągowska wraz z mamą pisarką, Katarzyną Grocholą wyznała, że obie były bite przez ojczyma Doroty.

Dorota Szelągowska zniesmaczyła obserwatorów na Instagramie „Pani Doroto ja tu jem”

Dorota Szelągowska opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Dorota należy do osób, które chronią swoją prywatność. Dekoratorka wnętrz niewiele mówi na temat swojej przeszłości, co może świadczyć o tym, że w dalszym ciągu wracanie wspomnieniami do młodzieńczych lat jest dla niej bolesne.

Szelągowska ułożyła swoje życie, sama jest mamą dójki dzieci. Ma pełnoletniego syna Antka ze związku z Adamem Sztabą i 2-letnią córkę Wandę z nowym partnerem, którego personaliów nie zdradziła.

Dorota Szelągowska i jej mama, Katarzyna Grochola na starych zdjęciach

Zwykle radosna i uśmiechnięta Dorota wróciła wspomnieniami do traumatycznego dzieciństwa. Szelągowska wraz z mamą katarzyną Grocholą postanowiły wykorzystać swoje nazwiska do promowania słusznej akcji „Stop przemocy wobec kobiet”. Wraz z mamą w programie „Kulisy sławy”  opowiedziały o swojej trudnej przeszłości.

Myśmy żyły w związku przemocowym, z moim mężem, (…) potem się dowiedziałyśmy jeszcze dużo gorszych rzeczy o nim – zaczęła Katarzyna Grochola.

Katarzyna i Dorota w przeszłości przeżyły prawdziwe piekło. Dorota wyjawiła, że próbowała zgłosić w szkole, że w domu stosowana jest przemoc – jednak zbagatelizowano jej problem.

Jak chodziłam do moich nauczycieli i mówiłam, że ojczym mnie bije, to było „Dorotko przesadzasz”. W Polsce jest na to przyzwolenie, bo w Polsce jest odróżnienie klapsa od bicia – powiedziała Szelągowska.

Dorota Szelągowska z mamą, Katarzyną Grocholą:

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Dorota wyznała, że jej ojczym był pedofilem. Mieszkanie z taką osobą pod jednym dachem musiało być prawdziwym koszmarem.

Miałam ojczyma, który był pedofilem. Szczęśliwie, byłam dla niego za stara. Trudno jest wyznawać rzeczy niewygodne, natomiast jeżeli ty swoim wyznaniem jesteś w stanie uratować jakąś część ludzi, warto. Ludzie, którzy są na dnie, szukają jakiejkolwiek deski ratunku. Czasami tą deską ratunku może być to, że ta miła, uśmiechnięta pani z telewizji, też się borykała z różnymi rzeczami – powiedziała prezenterka.

Dorota przepracowała traumatyczne dzieciństwo i wykorzystuje swoją rozpoznawalność, by nagłaśniać ważne sprawy.

Wiedzieliście, że Dorota i jej mama mają za sobą tak traumatyczną przeszłość?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Tak wyglądała Dorota Szelągowska na swojej 100-dniówce. „Piękni ludzie się nie starzeją”

Katarzyna Grochola o mężu: Ma 16 szczoteczek do zębów, właściwie nic nas nie łączy

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Urządziła je w bardzo nietypowy sposób!

Dorota Szelągowska

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dorota Szelągowska

Fot.Instagram/dotindotin