Dorota Szelągowska ma syna, Antoniego ze związku z Adamem Sztabą. Jesienią ubiegłego roku dostał się na studia aktorskie do łódzkiej szkoły filmowej. Dekoratorka wnętrz wówczas mówiła w „Vivie”, jak poradziła sobie z wyprowadzką syna:

Szybko się aklimatyzuję. Może na początku codziennie łzy i masakra, ale w tej chwili jakoś tak się okazało, że można tak żyć. Szczególnie, że mój przekonał się, że Łódź jest blisko Warszawy i jest częstym gościem w domu – przyznała. 

Dorota Szelągowska świętuje urodziny syna

Dorota Szelągowska dzisiaj świętowała 20 urodziny syna. Z tej okazji opublikowała urocze zdjęcia Antka. Warto zauważyć, że gwiazda prawie w ogóle nie pokazuje dzieci na swoich mediach społecznościowych.

Gwiazda przyznała w poście, że jest bardzo dumna z syna, ale czasami sprawia kłopoty:

Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój Syn ma 2 lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego jestem o 3 lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna, tak jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz ❤️ #mama #takiegopięknegosynaurodziłam #jubilat – napisała Szelągowska. 

Dorota Szelągowska zachwyciła internautów swoim SALONEM. Marmurowe stoliki i stylowe dodatki

Internauci zwrócili uwagę, że są jak „dwie krople wody”. Też tak uważacie?

Dorota Szelągowska w jesiennej stylizacji na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska/fot. AKPA