Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek wnętrz. I choć na co dzień skupiamy się raczej wyłącznie na zawodowych poczynaniach gwiazdy stacji TVN, niekiedy pojedyncze informacje z jej życia prywatnego wychodzą na światło dzienne. I tak na przykład niedawno dowiedzieliśmy się, że córka Katarzyny Grocholi po raz trzeci została rozwódką.

Dorota Szelągowska zachwyciła internautów swoim SALONEM. Marmurowe stoliki i stylowe dodatki

Dorota Szelągowska usuwa tatuaż – dowód miłości

Dorota niechętnie opowiada szerszemu gronu o swoim życiu prywatnym. Niemniej czasami zdecyduje się nieco otworzyć i podzielić się z fanami pewnymi przeżyciami. I tak na przykład – kilka tygodni temu projektantka podsumowała gorzko w programie Kuby Wojewódzkiego swoje ostatnie małżeństwo. Dziś natomiast informuje nas, że przyszedł też czas na pozbycie się tatuażu, który był – prawdopodobnie – dowodem jej miłości.

Z czeluści mojego nihilizmu – tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę – napisała Dorota i dodała hasztag #niebędęrobićtatuażywprezencie

Czym 41-latka zakryje „stare pamiątki”? Trudno na razie stwierdzić. Dodajmy jeszcze, że pod postem projektantki pojawiło się kilka komentarzy od znanych i lubianych. Z wypowiedzi tych można było wywnioskować, że nie tylko Dorota zmierzyła się z takim problemem.

Też kiedyś zrobiłam. Robota trwała chwilę, wywabianie rok. I prosiłam bez znieczulenia, żeby zapamiętać tę lekcję – napisała Joanna Racewicz.

Dorota Szelągowska potwierdziła rozstanie z mężem. Poznała kogoś nowego?

Współczujecie?

Dorota Szelągowska w jesiennej stylizacji na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA