Dorota Wellman (58 l.) jest jedną z najbardziej wyrazistych i najbardziej lubianych dziennikarek TVN. Fani lubią ją za dystans, inteligencję i poczucie humoru. Cenią w Dorocie to, że nie owija w bawełnę, tylko zawsze mówi prost – tak, jak jest.

Dorota Wellman przekonuje: ludzie boją się terroru bycia SZCZUPŁYM!

Nie inaczej było tym razem – Dorota Wellman w wywiadzie dla Plejady dużo miejsca poświęciła swojemu wizerunkowi. Szczerze odpowiedziała na pytania redakcji. Wspomniała o tym, że jej figura nie zależy od tego, jaki styl życia prowadzi. Dziennikarka jest chora, a dodatkowe kilogramy to efekt uboczny jej choroby:

Nie chcę, żeby ludzie byli otyli, bo to rodzi same problemy. No ale są sytuacje, których nie przeskoczymy. Wyglądam, jakbym zjadła świnię w całości, a na moim talerzu ląduje zwykle zielenina. Jeśli cieknie mi ślinka, to na widok kolorowych sałat, a nie mięsa. Choroba, która mnie dotknęła, powoduje otyłość i choćbym stanęła na głowie i zrobiła pirueta, to nie będę szczupła. Ćwiczę, jem zdrowo, dbam o siebie, jestem pod opieką lekarzy, ale z pewnymi rzeczami nie wygram – mówi prowadząca Dzień Dobry TVN.

Dorota Wellman tłumaczy, dlaczego musiała nagle opuścić studio DD TVN

Dorota Wellman podkreśla przy tym, że w pełni akceptuje swój wiek, wygląd i wagę:

A ja się nie obrażam. Nie wstydzę się tego, że jestem stara i gruba. Nie mam z tym problemu. Przecież przeżyłam już ponad pół wieku, więc jak mam mówić o swoim wieku? Ważę tyle, ile ważę i nie chcę słyszeć, że jestem puchata czy puszysta. Tak można nazywać niedźwiadka albo małego pieska. (..) Jestem grubsza niż inni, bo mam rozmiar 44, a czasem nawet 46, bo Bóg mnie obdarzył dużym biustem. Nie zamierzam tego ukrywać. Jestem też osobą starszą i nic tego nie zmieni. Metryki nie oszukam. Jestem dumna ze swojego wieku, bo wiele potrafię, dalej pracuję i ciągle osiągam sukcesy – podkreśla dziennikarka.

PÓŁ MILIONA za wpis o aborcji: Jacek Piekara przegrał proces z Dorotą Wellman

Cały wywiad z Dorotą Wellman przeczytacie na Plejadzie.

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Dorota Wellman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA