Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy częściej zarabiają więcej na Instagramie niż na profesji, która przyniosła im sławę. Można byłoby się spodziewać, że największą liczbę obserwatorów będą mieli celebryci znani są głównie z mediów społecznościowych. Król Instagrama jest jednak tylko jeden i nazywa się Dwayne „The Rock” Johnson, który właśnie „przeszedł samego siebie”.

Aktor Dwayne „The Rock” Johnson wziął potajemny ŚLUB na Hawajach!

Dwayne „The Rock” Johnson – Instagram

Aktor, zapaśnik i futbolista wyprzedził m.in. siostry Kardashian. Obecnie profil aktora znanego m.in. z „Jumanji” i „Szybkich i wściekłych” obserwuje 200 mln użytkowników serwisu. Dla porównania – liczba mieszkańców Brazylii to ok 207 mln mieszkańców. Przenosząc porównanie na rodzimy grunt – Roberta Lewandowskiego obserwuje „zaledwie” 19,5 mln użytkowników serwisu.

Okazuje się, że nie zawsze milczenie jest złotem – liczba obserwatorów „The Rocka” gwałtownie wzrosła, kiedy publicznie wsparł przeciwnika Donalda Trumpa w wyścigu po fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, Jo Bidena.

Butny Donald Trump OPUSCIŁ szpital. „NIE bójcie się koronawirusa”

Z okazji spektakularnego sukcesu Dwayne opublikował filmik, w którym podzielił się refleksjami na temat współczesnego świata.

Zawsze mów swoją prawdę. Oto czego nauczyłem się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Być może znajdziesz w tym coś wartościowego i zastosujesz to w swoim życiu. Zawsze mów prawdę. A kiedy to robisz, staraj się mówić z godnością, współczuciem, szacunkiem, opanowaniem i empatią – radził gwiazdor.

The Rock zrobił to, a fanki okrzyknęły go najlepszym facetem na ziemi

A kto jest waszym typem numer jeden na Instagramie?

Dwayne The Rock, fot. Instagram @therock

Dwayne The Rock, fot. Instagram @therock

Dwayne z córką, fot. Instagram

Dwayne z córką, fot. Instagram