Donald Trump miał opuścić szpital, po tym jak został hospitalizowany z powodu zarażeniem koronawirusem. Wygląda na to, że 74-letni prezydent Stanów Zjednoczonych nie zmienił podejścia do pandemii i wciąż uważa, że nie ma się czego bać.

Donald Trump ma koronawirusa. Zakażona także jego żona Melania

Donald Trump – koronawirus

Donald Trump trafił do szpitala w Waszyngtonie w piątek wieczorem. Głównym objawem świadczącym o chorobie była wysoka gorączka. Wcześniej w Białym Domu podano prezydentowi tlen. Ostatecznie jednak zdecydowano o konieczności pobytu w szpitalu. Pod czujnym okiem lekarzy kontrowersyjny przywódca spędził trzy doby.

Urocza Melania Trump: „kogo ku*wa obchodzi Boże Narodzenie?”

Trump opuścił szpital poniedziałek wieczorem. Do swojej rezydencji wrócił helikopterem, który pożegnało ok. 300 zwolenników prezydenta. Wcześniej Donald Trump wybrał się w podróż ulicami stolicy, aby pozdrowić wyborców, co jeden z lekarzy z placówki Waltera Reeda, gdzie przebywał polityk, nazwał skrajną nieodpowiedzialnością.

Po powrocie do Białego Domu Donald Trump przemówił do swoich rodaków. Okazuje się, że hospitalizacja nie zmieniła podejścia prezydenta do pandemii, którą wciąż uważa za niegroźna. W swoim orędziu zaapelował do Amerykanów, żeby nie bali się wirusa, a także zapewnił, że kraj jest przygotowany do walki z Covid-19. Dodał także, że choroba wiele go nauczyła.

Nie dajcie mu się zdominować, nie bójcie się go. Pokonamy go. Mamy najlepszy sprzęt medyczny i lekarstwa – powiedział Trump.

Pomimo doskonałego wyposażenia i zapasu leków, w USA 210 tys. zmarło z powodu koronawirusa, a zakażenie wykryto u 7,4 mln mieszkańców.

Melania Trump zostanie ŻONĄ NOBLISTY?! Donald nominowany do POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA

Kupujecie optymizm Trumpa?
 

Donald i Melania Trump zarażeni koronawirusem

Donald i Melania Trump zarażeni koronawirusem

Melania Trump z synem

Melania i Donald Trump, fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum

Melania Trump na konferencji Republianów

Melania Trump na konferencji Republianów. Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Sonda

poll-violet

Której lepiej w żółtej kreacji?

1

Małgorzata Rozenek

42-letnia prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w finałowym odcinku w kanarkowej kreacji z trenem. Choć sukienkę trudno nazwać elegancką, to z pewnością była niezwykle efektowna. Żółty kolor podkreślał opaleniznę prezenterki i sprawiał, że nie można było obok niej przejść obojętnie.

2
Melania Trump

Melania Trump

W podobnej stylistyce utrzymana była peleryna wówczas 49-letniej Melanii Trump, którą wybrała na spotkanie z królową Elżbietą II podczas szczytu NATO w 2019 roku. Żółty płaszcz Valentino zwracał uwagę efektownymi rękawami, które szczególnie upodobała sobie pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Melania Trump postawiła na barwy dopełniające i do żółtego okrycia dobrała fioletowe szpilki Louboutin i top w tym samym kolorze, który wystawał spod efektownego płaszcza.