Dwayne „The Rock” Johnson (46 l.) zyskał miano legendarnego aktorka jeżeli chodzi o filmy akcji. Aktor podzielił się z fanami szczęśliwą wiadomością na swoim Instagramie. Oficjalnie poślubił swoją wieloletnią miłość Lauren Hashian podczas niezwykle romantycznej, hawajskiej ceremonii, która odbyła się 18 sierpnia.

The Rock zrobił to, a fanki okrzyknęły go najlepszym facetem na ziemi

Dwayne „The Rock” został mężem! Aktor poślubił długoletnią partnerkę Lauren Hashian

Gratulacje należą się  Dwayne’owi „The Rock” Johnsonowi i jego wspaniałej żonie,  Lauren Hashian. Ta dwójka związała się węzłem miłości na Hawajach, 18 sierpnia! Aktor dodał na swoim Instagramie zdjęcie ze świeżo poślubioną żoną, które wywołało ogromne poruszenie wśród żeńskiej części jego publiczności. Johnson jest uosobieniem „męskości”. Z partnerką Lauren Hashian, Dwayne jest w związku od ponad 11 lat, para razem wychowuje  dzieci aktora. Dodane zdjęcie wywołało spore zamieszanie wśród fanów.

„The Rock” postanowił wziąć cichy ślub!

Żona Dwaynea – Lauren Hashian jest piosenkarką i autorką tekstów. Niewiele wiemy o jej życiu prywatnym, gdyż zarówno ona jak i Dwayne są osobami chroniącymi swój prywatny czas. Do tej pory Lauren utrzymywała się z dala od centrum uwagi i kilka razy wyszła ze swoim chłopakiem na czerwony dywan. Hashian ma dwoje dzieci z The Rockiem. Ich pierwsza córka, Jasmine Lia Johnson, urodziła się w grudniu 2016 r. W kwietniu 2018 r. powitali drugą córkę, Tianę Gia Johnson.

Lauren bez wątpienia jest szczęśliwą kobietą. Ma oparcie w swoim mężu.

Byłem tam podczas porodu, pomagając jej oddychać, przy każdym bardzo intensywnym skurczu, każdej sekundzie bólu, właśnie tam, obserwując poród i wycierając łzy. Niesamowite. Jako mężczyzna to cud, którego powinniśmy być świadkami, ponieważ da ci zupełnie nowy szacunek dla siły i piękna kobiet – opowiadał aktor podczas wywiadu dla People Magazine.

Lauren i The Rock wyglądali na niesamowicie szczęśliwych na zdjęciach z ślubu. Jej biała sukienka miała głęboki dekolt i gładki tren, z koronkowym aplikacjami na całej długości. Wielki, ciężki i muskularny Dwayne, ubrany w elegancki garnitur i  trzymający swoją ukochaną kobietę w ramionach. Tak – zdecydowanie ten widok jest godny pozazdroszczenia.

Chcielibyście pobrać się w tak magicznej scenerii?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jasmine, córeczka The Rocka, ma już coś do powiedzenia

Dwayne Johnson znów został ojcem (Instagram)

To musiało boleć! Dwayne Johnson pokazał złamany palec

Wyświetl ten post na Instagramie.

📷 by the newlywed @tristankallas! 🎊 for @coveteur 🎧

Post udostępniony przez Lauren Hashian (@laurenhashianofficial)