Olivier Janiak zaprosił sławnych mężczyzn do współpracy nad specjalnym kalendarzem. Dochody z jego sprzedaży będą przeznaczone na akcję „Zimą stop bosym stopom\”. Dzięki temu dzieciaki z najuboższych rodzin dostaną obuwie zimowe.
Jak wyznał w \”Dzieñ Dobry TVN\” Paweł Małaszyñski zawsze bardzo chętnie wesprze każdą akcję niosącą pomoc dzieciom. Tyle, że nikt do tej pory go o to nie prosił. Kiedy Janiak zadzwonił do niego zgodził się bez wahania.
Oprócz niego będziemy mogły także podziwiać takich herosów jak Andrzej Chyra, Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Kamil Durczok, Krzysztof Kolberger, Paweł Deląg, Szymon Majewski, Borys Szyc, Kuba Wesołowski, Paweł Wilczak i Piotr Adamczyk. Panowie mieli tylko początkowy problem z makijażem. Zajął się nim Olivier Janiak i zrobił z Kuby Wesołowskiego \”latynosa po spotkaniu z Młodzieżą Wszechpolską\”. Jak relacjnował w TVN sam Kuba potrzebna była potem pomoc profesjonalistki.
Kalendarz będzie można zakupić od poniedziałku w każdym Empiku oraz na aukcjach na Allegro. Cena to 69,90 złotych tyle co para bucików. Kozaczek już zdecydował się na zakup. Teraz kolej na Was. Nie dość, że jest na co popatrzeć to jeszcze damy dzieciom ciepło.