Baby boom w polskim show-biznesie trwa. Niedawno o swoim błogosławionym stanie informowała Marina Łuczenko-Szczęsna czy Zosia Zborowska. Teraz do grona celebrytek w ciąży dołącza Agnieszka Wesołowska, żona Kuby Wesołowskiego. Dziennikarka w oryginalny sposób podzieliła się z internautami wesołą nowiną.

Suki Waterhouse chwali się ciałem po porodzie i wyznaje: „Czwarty trymestr był… upokarzający!”

Jakub Wesołowski zostanie ojcem po raz drugi! Jego żona pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem w social mediach

Kuba Wesołowski zyskał rozpoznawalność dzięki roli w „Na Wspólnej”. Na plan tasiemca trafił, ponieważ chciał dorobić sobie, będąc jeszcze w liceum. I choć początkowo nie planował kariery aktorskiej, dziś regularnie pojawia się w rodzimych produkcjach. Co ciekawe, serialowy Igor Nowak, poznał swoją żonę, Agnieszkę, podczas udzielania jej wywiadu. 6 lat później para stanęła na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest 8-letnia córka, Róża.

Małżeństwo, choć aktywne w social mediach, zdradza niewiele szczegółów ze swojego prywatnego życia. Niemniej informacje o powiększeniu ich rodziny pewnie trudno było dłużej ukrywać. Agnieszka Wesołowska pochwaliła się bowiem w sieci widoczną już ciążą. Zdjęcie z łazienki opatrzyła zabawnym komentarzem.

Antoni Pawlicki potwierdza, że został ojcem po raz drugi

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła – napisała i dodała wyjaśniające hasztagi.

Pod postem pojawiła się oczywiście lawina gratulacji. Ciepłe słowa przesłały między innymi Marcelina Zawadzka, Maja Bohosiewicz czy Anna Wendzikowska. My także się do nich dołączamy!

Robert Lewandowski odpowiedział na pytanie o SYNA! Planuje trzecie dziecko?!