W poniedziałek zdobywczyni Grammy dała fanom McDolnald’s nie lada gratkę: darmowe kanapki Big Mac! To dopiero pierwszy darmowy produkt oferowany w Mariah Menu McDonald’s, które wystartowało na początku tego tygodnia w Stanach.

Mariah Carey jest „wciąż wściekła”, że eks kupił ten prezent ich dzieciom

Amerykański McDonald’s i świąteczne szaleństwo

Restauracja fast food oferuje klientom, którzy wydadzą 1 dolara lub więcej w aplikacji McDonald’s, 12 dni ulubionych pozycji z menu Carey za darmo. Od klasycznego cheeseburgera i Big Maca po miękkie ciasteczka z kawałkami czekolady i pieczoną szarlotkę McDonald’s.

„Moje menu startuje dzisiaj!” – Carey napisała na Twitterze obok swojego zdjęcia. „Zostawiłam Ci 12 dni prezentów w aplikacji McDonald’s”.

Mariah Carey gwiazdą McDoland’s

McDonald’s po raz pierwszy ujawniła współpracę z artystką w listopadzie. „Niektóre z moich ulubionych wspomnień z moimi dziećmi to nasze rodzinne wycieczki do McDonalda i oczywiście każdy z nas ma swoje ulubione menu” – powiedziała Carey w ówczesnym komunikacie prasowym.

Połączenie niektórych naszych ulubionych potraw z McDonald’s z moją ulubioną porą roku to spełnienie świątecznych marzeń.

Mariah Carey na lunchu z dziećmi – jej córka wyrasta na PIĘKNOŚĆ a syn na PRZYSTOJNIAKA!

Zaczynając w poniedziałek, oficjalne konto McDonald’s napisało na Twitterze: „Jeśli @MariahCarey podzieli się tym postem u siebie to każdy dostanie darmowego Big Maca”.

Carey szybko odpowiedziała, retweetując wiadomość wraz z komentarzem „Nie ma za co”.

To kiedy u nas MATA będzie rozdawał darmowe kanapki?

Świąteczna Mariah Carey nadal w formie. Diva postanowiła SKOPIOWAĆ styl Kim Kardashian!

Mariah Carey Fot. T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Mariah Carey

Fot.Forum/Mega Agency